سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکتهای خصوصی ۹۹

0

ثبت نام آزمون استخدامی شرکتهای خصوصی ۹۹ از ۲۱ تیر ۹۹ آغاز شده و داوطلبان می‌توانند در ۹ دسته شغلی با ۲۶۴ عنوان شغلی به رقابت بپردازند. در ادامه جزئیات و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی شرکتهای خصوصی ۹۹ و زمان آزمون و اسامی مشاغل و منابع سوالات آزمون استخدامی بخش خصوصی را مشاهده کنید.

سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکتهای خصوصی 99 + مشاغل و زمان آزمون inre.ir

 

ثبت نام آزمون استخدامی شرکتهای خصوصی ۹۹

محمدحسین قمری دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی در حاشیه دومین مجمع هماهنگی سال ۱۳۹۹ در مرکز همایش‌های صدا و سیما با اعلام آغاز ثبت‌نام این آزمون به مدت ۲ هفته گفت: داوطلبان متقاضی می‌توانند از امروز ۲۱ تیرماه، در آزمون استخدام بخش خصوصی که حدود ۱۸۵۰۰ موقعیت شغلی در بیش از ۲۴۰۰ شرکت و سازمان دانش بنیان، صنعتی و تجاری بخش خصوصی برگزار می‌شود، ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه تنها شرط لازم برای داوطلبان در این آزمون شرط سنی بالای ۱۵ سال است، افزود: داوطلبان می‌توانند در ۹ دسته شغلی با ۲۶۴ عنوان شغلی به رقابت پرداخته و براساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا ۲ دسته شغلی ثبت‌نام کرده و از فرصت استخدام در یکی از ۲۴۰۰ شرکت بخش خصوصی بهره‌مند شوند.

شرایط ثبت نام و اسامی مشاغل آزمون استخدامی شرکتهای خصوصی 99 + زمان آزمون inre.ir

زمان آزمون inre.ir

دبیر چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی با اشاره به اینکه دسته‌های شغلی این آزمون عبارتنداز «مالی، اداری و حقوقی»، «مهندسی، فنی و اجرایی»، «هنر، رسانه و آموزش»، «مدیریتی»، «کارشناسی و ارائه خدمات»، «سلامت»، بازاریابی و فروش» و «فناوری اطلاعات»، تصریح کرد: نکته ویژه این آزمون اعلام نیاز برخی سازمان‌ها و شرکت‌ها به دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی برای جذب بیش از ۱۰۰۰ نیرو به‌طور جداگانه در موقعیت‌های جداگانه در موقعیت‌های مختلف است. از جمله این سازمان‌ها، سازمان صدا و سیما با اعلام نیاز ۱۰ هزار نیرو، گروه صنعتی فولاد هیربد با اعلام نیاز ۳۰۰۰ نیرو، شرکت مهندسی کیان ترابر، ذوب فولاد امید آریان، مجموعه فروشگاه‌های رفاه، بیمه پاسارگاد، بیمه کارآفرین و تعدادی دیگر از شرکت‌ها و سازمان‌ها که اسامی کامل آن‌ها در دفترچه راهنمای چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی درج شده است.

آدرس سایت ثبت نام آزمون استخدامی شرکتهای خصوصی ۹۹

وی تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر درمورد جزئیات آزمون، زمان و مراحل برگزاری آن، انواع مشاغل موجود، استان‌های محل برگزاری آزمون و… دفترچه راهنمای آزمون را از inre.ir دریافت کنند.

نحوه برگزاری آزمون بخش خصوصی

قمری با بیان اینکه چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی به صورت سراسری در ۳۱ استان کشور برگزار و ثبت‌نام آن به صورت اینترنتی و از طریق سایت inre.ir انجام می‌شود، افزود: آزمون استخدام بخش خصوصی در ۲ مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول آن به‌صورت اینترنتی شامل آزمون‌های شخصیت شناسی، دانش و مهارت‌های عمومی و تخصصی هر شغل از طریق پاسخگویی به سوالات چند گزینه‌ای بوده و مرحله دوم آن در قالب مصاحبه حضوری با شرکت‌ها برگزار خواهد شد.

نظرات