خبر کرونا گرفتن آمیتا باچان بازیگر هندی و پسرش + عکس

0

آمیتا باچان که بسیاری از او به عنوان بزرگترین بازیگر بالیوود یاد می‌کنند به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد.
آمیتاب باچان، بازیگر معروف هند که بسیاری او را بزرگ‌ترین بازیگر بالیوود نامید‌ه‌اند در صفحه‌ خود در توییتر از ابتلای خود به کرونا خبر داد.

کرونای آمیتا باچان

او در بیمارستان بستری شده و در این پیام از همه کسانی که در ۱۰ روز گذشته در تماس نزدیک با او بوده‌اند خواسته است، تست کرونا بدهند.

کرونای آمیتا باچان

مبتلا شدن آمیتا باچان به کرونا

این بازیگر ۷۷ ساله هندی روز شنبه در توییت خود نوشت: “نتیجه آزمایش کوئید من مثبت شده است و بخاطر همین موضوع به بیمارستان منتقل شدم. بیمارستان موضوع را به اطلاع مسئولین رسانده اند .. خانواده و کارکنان و همه کسانی که نزدیک من بودند تحت آزمایش قرار گرفته اند و منتظر نتایج هستند. از کسانی که ۱۰ روز گذشته با من در ارتباط بودند میخواهم لطفا خود را آزمایش کنند! ”

کرونای آمیتا باچان

همچنین ابیشک باچان فرزند آمیتاب باچان نیز در رسانه های اجتماعی خود درباره پیشرفت این بیماری اعلام کرد:
وی گفت: “در اوایل امروز ، من و پدرم هم برای COVID 19 تست دادیم که مثبت شد. هر دو که دارای علائم خفیفی هستیم در بیمارستان بستری شده ایم. ما به همه مسئولین مورد نیاز اطلاع داده ایم و خانواده و کارکنان ما در حال آزمایش هستند. من از همه می خواهم که آرام باشند و متأسفیم … BMC با ما در تماس بوده است و ما از آنها تبعیت می کنیم. ”

بیوگرافی کوتاه آمیتاب باچـان

آمیتاب باچان (به خط دِوَناگَری: अमिताभ बच्चन) (به انگلیسی: Amitabh Bachchan) (زادهٔ ۱۱ اکتبر ۱۹۴۲ در الله‌آباد هند) بازیگر، تهیه‌کننده، خواننده و مجری تلویزیونی فیلم‌های بالیوود در کشور هند است. این ستاره بالیوودی که در تحت عنوان “Big B” نیز مشهور است بیش از بیست میلیون هوادار در توییتر دارد و در دنیای هنری این کشور مانند پادشاه با او برخورد می‌شود. باچان نخستین بازیگر هندی است که در موزه لندن جایی برای خود دارد و همچنین در نظرسنجی سال ۱۹۹۹ ملقب به «بازیگر هزاره» شد. او به «پدر سینمای هند» نیز مشهور است. او تا بحال دوازده بار جایزه فیلم فیر، جایزه اصلی فیلم‌های هندی، را از آن خود کرده‌است. باچان در طول پنج دهه، در حدود بالغ بر ۱۹۰ فیلم هندی بازی کرده‌است.

پدرش یک شاعر معروف هندی بود. همسر او جایابهادری و پسر او آبیشک نیز از هنرپیشگان سرشناس سینمای هند به‌شمار می‌روند.

آمیتاب باچان در کنار بازیگری در زمینه تهیه کنندگی نیز فعالیت می‌کند. او هنرپیشگی را در سال ۱۹۶۹ با فیلم سات هندوستانی آغاز کرده و این حرفه را تا به امروز ادامه داده‌است. او یکی از بهترین بازیگران سینمای هند و یکی از گران‌قیمت‌ترین ستارگان در این زمینه می‌باشد. او در سال ۱۹۸۴ دستی نیز در سیاست داشت و به عنوان نماینده پارلمان هند انتخاب شد ولی در سال ۱۹۸۷ این سمت را کنار گذاشت.

نظرات