فیلم شوخی غیراخلاقی و حرکت سردار آزمون در رختکن زنیت

0

ماجرای کامل فیلم شوخی غیراخلاقی و حرکت سردار آزمون در رختکن زنیت

فیلم حرکت سردار آزمون در رختکن زنیت و شوخی جنسی و غیر اخلاقی او با هم تیمی خود در زنیت باعث حواشی شده و او به این انتقادات واکنش نشان داده است و برخی از ورزشکاران نیز از حرکت وی حمایت کردند. جزئیات و ماجرای کامل را در مجله حرف تازه بخوانید.

ماجرای کامل فیلم شوخی غیراخلاقی و حرکت سردار آزمون در رختکن زنیت

 

فیلم حرکت سردار آزمون در رختکن زنیت

 

چند روز یش بعد از قهرمانی زنیت با گل زنی سردار آزمون ملی پوش کشورمان، او در رختکن حرکت زشت و شوخی غیر اخلاقی با هم تیمی خود انجام داد که با انتقاداتی همراه بوده است و او به جای عذرخواهی از حرکت زشت و غیر اخلاقی اش حالا برای منتقدانش خط و نشان کشیده است.

رفتار غیراخلاقی با سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ روسیه بعد از قهرمانی دردسته برتر فوتبال روسیه، سر و صدای زیادی به پا کرد و واکنش‌های متفاوتی در پی داشت.
گفتنی است تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ این هفته موفق شد با غلبه بر تیم کراسنودار روسیه به عنوان قهرمانی لیگ فوتبال این کشور برسد. سردار آزمون که دو گل از این مسابقه را به ثمر رساند، برای دومین بار پیاپی قهرمانی با تیم زنیت را تجربه کرد.

البته انتشار یک ویدئو ناخواسته از آزمون بعد از پایان بازی در داخل رختکن و هنگام برپایی جشن قهرمانی، باعث شد سر و صدای زیادی در روسیه ایجاد شود و این حرکت بازتاب فراوانی داشت.

واکنش سردار آزمون به حرکت زشتش در رختکن زنیت

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و تیم زنیت روسیه شب گذشته او در استوری اینستاگرامش پیام تندی را برای مخالفانش فرستاد.

ماجرای کامل فیلم شوخی غیراخلاقی و حرکت سردار آزمون در رختکن زنیت

​آزمون در حالی که در حالت عادی قرار ندارد مشغول شادمانی بود که آرتم زوبا، دیگر مهاجم زنیت در حین جشن و خوشحالی حرکت غیر اخلاقی را با آزمون انجام داد.

حمایت فوتبالیست ها از شوخی غیراخلاقی سردار در رختکن زنیت

**رشید مظاهری دروازه بان ملی پوش تیم تراکتورسازی در این ارتباط گفت: این حرکت فقط یک شوخی است. مردم ایران به خوبی می‌دانند که آزمون و زوبا با هم شوخی می‌کردند.

مظاهری ادامه داد: آنها از قهرمانی زنیت خوشحال بودند و تصمیم گرفتند با شوخی، جشن بگیرند. ایرانی‌ها عاشق سردار هستند.

دروازه بان تیم ملی ایران تاکید کرد: مردم ایران می‌فهمند که این حرکت صرفاً یک شوخی بوده است. فکر می‌کنم که هیچ مجازاتی برای آزمون وجود نخواهد داشت.

** مدیر باشگاه زنیت:

رختکن جای اخلاق گرایانِ خسته کننده نیست!

**«الکساندر مدودوف» مدیر باشگاه زنیت از جمله کسانی بود که اولین واکنش‌های رسمی را به حرکت آزمون و زوبا داشت. وی گفت:

اینجا رختکن تیمی است که قهرمان شده است. بی پروایی و هیجان در این فضا حکمرانی می‌کند. بازیکنان مدام همدیگر را اذیت می‌کنند و حرکات هیجان انگیز انجام می‌دهند. اینجا جایی برای اخلاق گرایان خسته کننده و نگهبانان نجابت نیست!

** عضو دومای روسیه:

علاقه‌ای به جاسوسی از رختکن‌ها ندارم

**«ویتالی میلونوف» معاون ایالتی دوماً هم در واکنش به شباهت حرکت آزمون و زوبا به حرکات همجنسگرایان گفت:

من به عنوان یک مرد عادی، علاقه‌ای به جاسوسی از رختکن‌ها ندارم. اگر این موضوع درباره جشن گرفتن تیم هاکی ژوکر بود درباره آن اظهار نظر می‌کردم چون من این باشگاه و هاکی را دوست دارم.

نظرات