مصاحبه بدون تعارف روح الله زم با علی رضوانی خبرنگار ۲۰:۳۰ + عکس و فیلم

0

مصاحبه بدون تعارف روح الله زم با علی رضوانی خبرنگار ۲۰:۳۰ + عکس و فیلم

مصاحبه بدون تعارف روح الله زم با علی رضوانی خبرنگار سیاسی و عکس و فیلم گفتوگوی علی رضوانی با روح الله زم مدیر کانال آمدنیوز سابق را در مجله حرف تازه و واکنش ها را نسبت به این مصاحبه بخوانید.

 

مصاحبه بدون تعارف روح الله زم

مصاحبه بدون تعارف روح الله زم با علی رضوانی خبرنگار سیاسی + عکس و فیلم

روح الله زم مدیر آمدنیوز در برنامه بدون تعارف در گفتگو با ۲۰:۳۰ با علی رضوانی مصاحبه کرده و درباره نظرات سیاسی و ماجرای ماشین ضدگلوله و حمایت ضد انقلاب از او و فعالیت های خود توضیحی داده است.

در این برنامه روح الله زم گرداننده شبکه معاند آمدنیوز ، درباره مسائل مختلف از جمله نحوه دستگیری خود در آخرین سفرش به فرانسه،چگونگی دریافت اخبار از داخل کشور، تعاملش با ضد انقلاب و کشورهای متخاصم با ایران،فراخوان رضا پهلوی، نحوه برخورد نیروهای اطلاعات سپاه و ….. توضیح داد . وی همچنین برخی فعالیتهایش را اشتباه خواند و بابت انها از مردم پوزش طلبید.

فیلم مصاحبه علی رضوانی با روح الله زم در برنامه بدون تعارف

تصاویر روح الله زم در برنامه بدون تعارف شبکه دو

در پاسخ به سوالی روح الله زم به مجری بدون تعارف گفت که بعد از دستگیری نظرش نسبت به اطلاعات سپاه تغییر کرده است. او گفت تحت تصوراتی فکر می‌کردم بعد از دستگیری رفتار وحشیانه‌ای با من شود ولی اینگونه نبود، او در ادامه گفت “البته کویت هم نبود!”

مجری بدون تعارف از افزایش وزن او پس از بازداشت گفت. و زم هم در جواب گفت که اوایل کمی اضافه وزن پیدا کرد بود و حالا نزدیک به بیست و چند کیلو وزن کم کرده است. او در این گفتگو همچنین اشاره ای به دیدار با پدرش پس از نه سال و دیدار با مادر و خواهرش پس از شش سال اشاره کرد.

روح الله زم شروع طغیان خود را بازداشت در سال هشتاد و هشت عنوان کرد و اینگونه مطرح کرد که به نوعی سعی در انتقام از جمهوری اسلامی را داشته است. او خاطره روز آزادی‌اش از زندان را گفت که به بازجو گفته بود، ماجرای بازداشت من توسط شما، به همین سادگی‌ها به پایان نخواهد رسید.

فیلم کامل گفتگوی روح الله با برنامه بدون تعارف شبکه دو

او همچنین از ماجرای سفر به مالزی و ازدواج در آن کشور گفت. سپس رفتن به ترکیه و در نهایت اقامت در فرانسه را برای مجری بدون تعارف بازگو کرد. از تدابیر شدید امنیتی در فرانسه گفت و پیشنهاد عادل الجبیر برای تاسیس یک شبکه تلویزیونی به مدیریت او و در راستای سیاست‌های عربستان علیه ایران، که البته پیشتر نیز در دادگاه و در گفتگوهای دیگر نیز گفته بود و نکته جدیدی نداشت.

روح الله زم همچنین در این گفتگو از اشتباهات کانال آمد نیوز در تشویق مردم به حضور در اعتراضات و همچنین دستور تهیه بمب های آتش زا نیز اظهار ندامت کرد.

او در آخر و در پاسخ به علی رضوانی که “اگر جای مسئولان جمهوری اسلامی بودی برای خودت چه حکمی می‌دادی”، گفت: اگر سختگیرانه حکم می‌دادم، اعدام!

فیلم گفتگوی روح الله زم با علی رضوانی

صحبت های زم از خط قرمز رسانه های ضد انقلاب

 

 

روح الله زم مدیر امدنیوز: اشتباه رسانه‌ای کردم

 

گفتنی است که هفته گذشته دبیر دریابیگی بلوردی وکیل مدافع روح الله زم از اعتراض به حکم اعدام موکلش خبر داد.
روح‌الله زم متولد شهریور ماه ۱۳۵۲ در تهران و فرزند محمدعلی زم است که در جریان حوادث ۱۳۸۸ دستگیر و مدتی زندانی شد و پس از پایان دوران محکومیتش ایران را ترک کرد. اما به گزارش فردا، او در حال سپری ‌کردن دوران محکومیت خود بود که در قالب یک مرخصی چند روزه، از کشور متواری شد. مقصد او پس از خروج از ایران در ابتدا مالزی بود اما پس از اخذ اقامت کشور فرانسه، در پاریس ساکن شد.

 

 

گفتگوی متنی مدیر آمدنیوز با علی رضوانی در بدون تعارف شبکه دو

در سال ۱۳۹۴ با پیدایش شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزارهای ارتباطی به تأسیس کانال «آمد نیوز» در تلگرام پرداخت و موضع خود را به عنوان مخالف نظام جمهوری اسلامی آشکار کرد.

آمدنیوز در جریان اعتراضات دی ‌ماه سال ۱۳۹۶ با بیش از ۲ میلیون عضو به بازیگر مهمی در تهییج و دو قطبی کردن فضای داخلی تبدیل شد. در نتیجه مقامات ایران از تلگرام درخواست مسدود کردن این کانال را کردند. / منبع: فرارو

نظرات