بیوگرافی و عکس های بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی و روزنامه نگار

0

بیوگرافی و عکس های بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی و روزنامه نگار

بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی و روزنامه نگار و مصاحبه کننده جنجالی با شخصیت های سیاسی چون محمود احمدی نژاد و چهره های موسیقی و خوانندگان کیست‌؟ به همین مناسبت مروری داریم بر بیوگرافی و زندگینامه شخصی و حرفه ای بهمن بابازاده و همسرش به همراه سوابق و فعالیت ها و مصاحبه های جنجالی و آیدی اینستاگرام وی در مجله حرف تازه. با ما همراه باشید

بیوگرافی و عکس های بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی و همسرش + زندگینامه و سوابق

بیوگرافی بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی

بهمن بابازاده، متولد ۱۳۶۳ در تهران ،خبرنگار حوزه موسیقی و روزنامه نگار مجلات ورزشی مخصوصا مجلات استقلالی و روزنامه نویس و منتقد موسیقی است. شهرت او به دلیل مصاحبه ها و افشاگری ها درباره چهره های هنری و موسیقی و انتقادات حوزه موسیقی و خوانندگی و به تازگی نیز مصاحبه با احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران است.

سوابق و فعالیت ها

او سالها پیش کار خود را با روزنامه نویسی و روزنامه نگاری مجلات و روزنامه های ورزشی و عمدتا در روزنامه ها و مجلات استقلالی شروع کرده و این همکاری با مجلات ورزشی باعث شده تا با اسطوره استقلالی ها مرحوم ناصر حجازی رابطه ای صمیمانه داشته باشد، علاوه بر آن به عنوان خبرنگار موسیقی نیز کار کرده و مصاجبه هایی یز با چهره های شاخص موسیقی داشته است.

بیوگرافی و عکس های بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی و همسرش + زندگینامه و سوابق

حتما تاکنون نام بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی را بارها شنیده اید که اخبار جدید درباره چهره های هنری و موسیقی را در پیج اینستاگرام و توئیتر خود منتشر میکند و درباره زندگی شخصی آنها مینویسد.
از طلاق ها و مهاجرت ها و مصاحبه با این افراد گرفته تا خبر رسانی درباره بیماری و ممنوع الکاری و نظرات بعنوان منتقد موسیقی. او تاکنون با یاس، حمید صفت و بهروز صفاریان و دیگر چهره های موسیقی مصاحبه و لایو داشته است.
اما باید گفت تاکنون بیوگرافی کاملی از وی منتشر نشده و صرفا اطلاعات درباره بابازاده، مختص فعالیت ها و توئیت ها و اطلاع رسانی های او درباه جامعه موسیقی می باشد.

طرفدار استقلال

طرفدار استقلال و آبی پوشان پایتخت است و در همین رابطه نوشته: استقلال برای ما فقط یک تیم و تعصب نیست. سالهاست با او زندگی میکنیم. برد و باخت ها که هیچ، بوده و همیشه خواهد بود.

زندگینامه بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی

پیج اینستاگرام بهمن بابازاده

پیج اینستاگرام با آیدی bahman_babazadeh فعال است که میتوانید آدرس اینترنتی مصاحبه ها و فعالیت های وی دنبال کنید

 

مصاحبه با محمود احمدی نژاد

وی در تیر ماه ۹۹ مصاحبه ای با محمود احمدی نژاد انجام داد که بسیار جنجالی و خبرساز شد.

صحبت های جنجالی «محمود احمدی نژاد» در یک گفتگوی اختصاصی با وی و نخستین اظهارنظر درباره همه حواشی دوران ریاست جمهوری اش درباره:

استاد محمدرضا شجریان ، حبیب محبیان، علیرضا افتخاری ، شادمهر عقیلی، معین، سروش هیچکس، محمد اصفهانی، محسن یگانه، موسیقی زنان، دیدارهای کاندیداهای انتخاباتی ریاست جمهوری با اهالی موسیقی که با واکنش هایی همراه بوده است

عکس های بهمن بابازاده

بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی که با احمدی نژاد مصاحبه کرد کیست + بیوگرافی و عکس

عکس های بهمن بابازاده و همسرش

حمید صفت و بابازاده

حمید صفت و بابا زاده روزنامه نویس

اینستاگرام bahman-babazadeh

بهمن بابازاده در کنار استاد ناظریان و استاد شجریان

استاد شجریان و بابا زاده, سوابق و فعالیت های بابا زاده

منبع: اختصاصی مجله حرف تازه

نظرات