معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم گشت ارشاد ۳

0

فیلم “گشت ارشاد ۳، فیلمی ایرانی به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید سهیلی است. این فیلم در ژانر کمدی-اجتماعی در سال ۹۹ ساخته و چند روزی است که فیلمبرداری آن آغاز شده است. این فیلم که به تازگی ساختش آغاز شده است، حالا با شرایط بازگشایی مجدد سینماها در اپیدمی کرونا، پیش بینی می شود این فیلم به عنوان اولین مقاضی های اکران، به صورت عمومی نمایش داده شود. ”گشت ارشاد ۳” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه ای و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم گشت ارشاد 3

 

خلاصه داستان

فیلم “گشت ارشاد ۳” روایتگر ماجراهای دو دوست به نام های “حسن” و “عطا” است. آنها که پس از سال ها حضور در خارج به ایران برمی گردند.

داستان فیلم گشت ارشاد 3

آنها به اجبار برای امرار معاش به نوازندگی در خیابان ها می پردازند، پس از مدتی سودای خوانندگی آنها را رها نمی کند تا این که تصمیم به انتشار آلبوم موسیقی می گیرند اما به لحاظ مالی در تنگنا هستند پس تصمیم می گیرند به سراغ یک زمین دار بزرگ در لواسان که نقش او را “بهنام بانی” بازی می کند رفته و او را بدزدند.

داستان فیلم گشت ارشاد 3

اما پس از مدتی با او دوست می شوند و زمین دار بزرگ تصمیم می گیرد از حسن و عطا حمایت کرده و تمام هزینه تولید آلبوم موسیقی آنها را تقبل کند. در این مسیر ناگهان اتفاقات عجیبی روی می دهد که هر سه آنها را دچار دردسر های بزرگی می کند….

 

اسامی بازیگران فیلم گشت ارشاد ۳

اسامی بازیگران فیلم گشت ارشاد 3

گشت ارشاد فیلمی از سعید سهیلی کارگردان سرشناس کشورمان است که اولین فصل آن سال ۱۳۹۰ ساخته شد و به دلیل استقبال مخاطبان گشت ۲ سال ۹۵ در سینماها اکران شد و چند وقتی است که سعید سهیلی گشت ارشاد ۳ را مقابل دوربین برده است.

نظرات