تفریحات

ماجرای کامل کلیپ رقص دختر ایلامی در خیابان سعدی تا علت بازداشت

0

ماجرای کامل کلیپ رقص دختر ایلامی در خیابان سعدی تا علت بازداشت

روز گذشته انتشار کلیپ رقص دختر ایلامی در سعدی باعث حواشی شد که در این فیلم نشان میداد یک دختر جوان در کنار یک گروه موسیقی محلی با اجرای ساز دهل، در خیابان سعدی، رقص کردی اجرا میکند در خیابان سعدی شهر ایلام اجرا کرده است.

ماجرای کامل کلیپ رقص دختر ایلامی در خیابان سعدی تا علت بازداشت

علت دستگیری دختر ایلامی و نوازندگان موسیقی خیابانی

بعد از انتشار این کلیپ، خبر بازداشت دختر رقصنده در خیابان سعدی و عوامل اجرای موسیقی در خیابان منتشر شد و پس از آن ،ستاد امر به معروف و نهی از منکر در محکومیت حرکات هنجارشکنانه و ضدفرهنگی در ایلام بیانه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: حرکت هنجار شکنانه و به دور از ارزش‌های اسلامی و انقلابی یک دختر جوان به همراه گروه موسیقی محلی، خاطر شهروندان مومن و ولایتمدار ایلام را جریحه‌دار کرده است.

بر خود لازم می‌دانیم که این حرکات زشت، ضد فرهنگی و ضد دینی در استانی که در دامن پاک زنان با عفت و با حیای آن تعداد سه هزار شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است را محکوم کنیم.

فیلم و کلیپ رقص دختر ایلامی در خیابان سعدی ایلام

 

 

در همین راستا و به دنبال فعال شدن گروه‌های موسیقی محلی، بی‌حرمتی، رقص و پایکوبی و همچنین مطالبات عمومی و دغدغه‌های امت حزب الله، ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام بار دیگر ضمن محکومیت شدید این اقدام ناشایست و هنجارشکن، از نیروی انتظامی و دادستان مرکز استان خواستار برخورد قاطع با مسببان، عوامل پشت پرده و هتاکان به مقدسات دینی است.

 

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام نسبت به اهمال و سهل انگاری دستگاه‌های مربوطه، حق مطالبه گری را برای خود محفوظ می‌داند.
دادستان ایلام از دستگیری و بازداشت عوامل تجمع بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای اهالی ایلام در میدان ۲۲ بهمن خبر داد.

افشار خسروی زاد گفت: در پی دریافت فیلمی از همشهریان عزیز که برگزاری یک تجمع با اجرای موسیقی خیابانی بدون رعایت الزامات فرهنگی و بهداشتی انجام شده بود، افراد مرتبط دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

نظرات