تفریحات

بیوگرافی و عکس های جدید آیتک جاویدنژاد بازیگر و همسرش

0

بیوگرافی و عکس های جدید آیتک جاویدنژاد بازیگر و همسرش

آیتک جاویدنژاد بازیگر نوظهور و تازه کار سینما ، تئاتر و تلویزیون است که سریال هم گناه در نقش الناز و فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان ایفای نقش کرده است. به همین مناسبت، مروری داریم بر بیوگرافی و زندگینامه شخصی و هنری و خانواده و سوابق فیلم و سریال به همراه عکس های خانوادگی و آیدی اینستاگرام و ازدواج و همسر این هنرمند در مجله حرف تازه. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید آیتک جاویدنژاد بازیگر و همسرش

بیوگرافی آیتک جاویدنژاد

آیتک جاویدنژاد، متولد ۹ مهر ماه، دختر پاییزی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس طراحی است که در زمینه سینما ، تئاتر و تلویزیون کار می کند و تاکنون چند فیلم و سریال نیز بازی کرده است

خانواده و زندگی شخصی

در خانواده چهار نفره به دنیا آمده، پدرش مهداد جاویدنژاد معمار و طراح دکوراسیون است و یک خواهر نیز دارد علاوه بر بازیگری، به زبان انگلیسی نیز مسلط است.

عکس پدر و مادر آی تک جاوید نژاد

زندگینامه و خانواده آیتک جاویدنژاد بازیگر

شروع فعالیت بازیگری

خانم جاویدنژاد از بازیگران جوان و نو ظهور سینما و تئاتر است که را با فیلم یک دزدی عاشقانه به کارگردانی امیرشهاب رضویان در سال ۱۳۹۴ بطور حرفه ای وارد بازیگری شده است.
در ادامه کارهای هنری، در آثاری چون سریال هم گناه ، فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان، محصول ایران و ترکیه و … نقش آفرینی کرده است.

بازیگر نقش الناز در سریال هم گناه

خانم آی تک برای اولین بار در سریالی به نام سریال هم گناه در سال ۱۳۹۸ به کارگردانی مصطفی کیایی ایفای نقش کرده که در شبکه خانگی به نمایش درآمد. او در این سریال در نقش الناز دوست روشنک حضور دارد که در این مجموعه در کنار ستاره های مشهور بازی کرده است.
گفتنی است مجموعه هم گناه هر دوشنبه در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود. وی در نقش الناز دوست نیکی با بازی روشنک گرامی هنرنمایی می کند.

بازیگر نقش الناز در سریال هم گناه کیست

همسر آیتک جاویدنژاد کیست

از زندگی شخصی و وضعیت ازدواج و همسر این هنرمند اطلاع دقیقی در دست نیست و خبری مبنی بر ازدواجش تاکنون منتشر نشده است

فعالیت مدلینگ

خانم جاوید نژاد علاوه بر بازیگری، در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و استایل و با توجه به تناسب اندام و چهره خاص ایشان باعث شده تا فعالیت های مدلینگ و تبلیغاتی انجام دهد. از دیگر فعالیت های مدیریت آتلیه است و یک آتلیه دارد.

 

 

اینستاگرام آیتک جاویدنژاد

اینستاگرام آیتک جاویدنژاد

پیج شحصی و اینستاگرام وی با آیدی زیر فعال است، البته چند پیج فیک و طرفداری نیز به نام این هنرمند خوش آتیه کشورمان باز شده که همین آیدی زیر پیج اصلی می باشد که فالورهای قابل توجهی نیز دارد

aitak-javidnejad

فیلم شناسی

سریال هم گناه در نقش الناز دوست نیکی (۱۳۹۸)
فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان (۱۳۹۷)
فیلم سینمایی یک دزدی عاشقانه (۱۳۹۴)

عکس های آیتک جاویدنژاد

عکس های جدید آی تک جاوید نژاد بازیگر

عکس و بیوگرافی آیتک جاویدنژاد بازیگر و همسرش

عکس و بیوگرافی آیتک جاویدنژاد بازیگر و همسرش

عکس و بیوگرافی الناز در سریال هم گناه

منبع: اختصاصی مجله حرف تازه

نظرات