تاریخ دقیق برگزاری کنکور سراسری ۹۹ در مرداد ۹۹ با جزئیات کامل

0

زمان و تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۹۹ در روزهای پنج شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه ۹۹ در روزهای پنج شنبه و جمعه می بلاشد که در ادامه جزئیات کامل و نحوه برگزاری و زمان و تاریخ کنکور دکتری و کارشناسی ارشد و کنکور ناپیوسته و اطلاعیه جدید سازمان سنجش برای کنکور سراسری ۹۹ را در مجله حرف تازه میخوانید. با ما همراه باشید

تاریخ دقیق برگزاری کنکور سراسری 99 در مرداد با جزئیات کامل

تاریخ دقیق برگزاری کنکور سراسری ۹۹ در مرداد با جزئیات کامل

سازمان سنجش آموزش کشور زمان برگزاری کنکور سراسری را روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۹۹، کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ را روزهای دوم و سوم مرداد ماه و کنکور دکتری را روز ۲۶ تیرماه اعلام کرد.

زمان برگزاری کنکور دکتری و کارشناسی ارشد ۹۹

سازمان سنجش آموزش کشور روز سه شنبه زمان برگزاری آزمون‌های سال ۹۹ از جمله سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری را اعلام کرد.

براین اساس کنکور دکتری روز پنج‌شنبه ۲۶ تیرماه، کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ روزهای پنج‌شنبه و جمعه دوم و سوم مردادماه و کنکور سراسری روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ مردادماه برگزار می شود.

همچنین آزمون فنی و حرفه ای و کارشناسی ناپیوسته به طور همزمان روز جمعه ۱۴ شهریورماه برگزار می شود.

این زمان های اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مورد تصویب قرار گرفته است. تاریخ این آزمون ها بر اساس جلسه مورخ ۹۹/۰۲/۱۴ ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام شده است.

به منظور رفاه حال داوطلبان کنکورهای سال ۹۹، روز شنبه این هفته جلسه ای با حضور مسوولان وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش برای تصمیم گیری در خصوص زمان جدید کنکوری های ۹۹ برگزار و مقرر شد سازمان سنجش آموزش کشور پیشنهادهای خود را برای سایر زمان های برگزاری این آزمون ها به ستاد ملی کرونا ارائه کند.

پیش از این قرار بود کنکور کارشناسی ارشد در ۲۲ و ۲۳ خردادماه، کنکور دکتری ۹ خردادماه و کنکور سراسری ۱۲ و ۱۳ تیرماه امسال برگزار شود

نظرات