ساعت و زمان پخش اعلام اسامی راه یافتگان مرحله دوم عصر جدید ۲ + اسامی

0

ساعت و زمان پخش اعلام اسامی راه یافتگان آرای مردمی به مرحله دوم عصر جدید ۲ و اسامی کامل برندگان آرای مردمی و شرکت کنندگان مرحله دو فصل دوم عصر جدید و فصل دوم عصر جدید را در مجله حرف تازه میخوانید

زمان پخش اعلام اسامی راه یافتگان آرای مردمی به مرحله دوم عصر جدید 2

 

زمان پخش اعلام اسامی برندگان مرحله دوم عصر جدید ۲

اگر تمایل دارید بدانید که کدام شرکت کنندگان حذف شده مرحله اول با رای مردمی از طریق روبیکا به مرحله دو  عصر جدید ۲  راه پیدا کردند و میتوانند دوباره به رقابت به شرکت کنندگان دیگر بپردازند روز شنبه ۱۴ تیر ۹۹ در ساعت ۱۷:۵۰ حتما برنامه هشتگ عصر جدید را از شبکه ۳ تماشا کنید.

اسامی مرحله دوم عصر جدید ۲

مرحله مقدماتی شامل ۲۰ قسمت بود که در هر قسمت ۷ شرکت کننده روی صحنه عصر جدید باهم رقابت می‌کردند.

از بین ۱۴۰ شرکت کننده مرحله مقدماتی ۳۸ شرکت کننده با رای داوران به مرحله دوم صعود کردند و ۵ شرکت کننده نیز با زنگ طلایی داوران و احسان علیخانی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند. البته ۸۴ شرکت کننده نیز به رای مردمی راه یافتند که از بین آن‌ها ۱۲ شرکت کننده با رای مردم برای مرحله دوم انتخاب شدند.

درمجموع ۲۶ میلیون رای مردمی ۱۲ شرکت کننده به ترتیب منصور نادری، گروه عاج فیل، محمد اقتدار نژاد، علی جعفری، مجید معظمی، شاهرخ رضایی، همایون دهقان بردبار، گروه کرموبله، دختران پرواز، مهدی ستایش فرد، هومن لطفعلی و مهدی جعفری کور عباسلو به مرحله دوم عصر جدید راه پیدا کردند.

در مرحله دوم عصر جدید ۳۸ شرکت کننده که با رای داوران و ۱۲ شرکت کننده که با رای مردم راه پیدا کردند، این ۵۰ شرکت کننده در ۱۰ گروه ۵ نفره با هم رقابت می‌کنند تا نفرات برگزیده به مرحله نیمه نهایی راه یابند.

ساعت و زمان پخش اعلام اسامی راه یافتگان آرای مردمی به مرحله دوم عصر جدید 2 + اسامی

اسامی شرکت کنندگان قطعی مرحله دو فصل دوم عصر جدید

گفتنی است که در مرحله اول چهار زنگ طلایی به چهار شرکت کننده اختصاص یافت که از جمله اسرا جلیلیان و رضا پورجوان و گروه فرشتگان نینجا و گروه پسران نینجا بودند.

به جز این چهار نفر، برخی شرکت کننده نیز از طریق رای داوران در فینال هر قسمت مرحله اول فصل دوم عصر جدید به مرحله ۲ رفتند که اسامی انها به عبارت زیر است: محمد بازوپیشه, اعجوبه های کوچک (حسن پاشاپور – علی زیاری)، پویان جناتی، شعبده بازی محمد حیدری، هومن لطفعلی خواننده روشندل، احسان دلبندی دوبلور، بهاره سرگل زایی، تیراندازی امین صالحی، مهران رحمانی، گروه مثلث خوزستانی، علی فریادی ،سجاد اسماعیلی، داریوش سوسنی، هیاس حسینی و مبین درپور  و … هستند.

زمان شروع مرحله دو فصل دوم عصر جدید متعاقبا اعلام خواهد شد که در این مرحله صعودکنندگان با هم به رقابت میپردازند . احتمالا همان روزهای شنبه و یکشنبه در اول هفته خواهد بود

منبع: اختصاصی مجله حرف تازه

نظرات