عکس و بیوگرافی میترا ابراهیمی کارگردان و روانشناس

1

عکس و بیوگرافی میترا ابراهیمی کارگردان و روانشناس

با بیوگرافی و زندگینامه میترا ابراهیمی مستندساز و دکتر روانشناس در مجله حرف تازه آشنا شوید. میتوانید در ادامه عکس های شخصی و سوابق هنری و پزشکی و آیدی اینستاگرام و میترا ابراهیمی و ساخت مستند کامی با پیمان قاسمخانی و شماره مطب مشاوره را بخوانید.

عکس و بیوگرافی میترا ابراهیمی کارگردان و روانشناس و همسرش + زندگی شخصی

بیوگرافی میترا ابراهیمی

میترا ابراهیمی متولد ۱۳۶۹، دکتر روانشناس و مستندساز، دارای مدرک تحصیلی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان است.

سوابق و فعالیت ها

خانم میترا ابراهیمی بعد از پایان تحصیلاتش در رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان ، اکنون چند سالی است که در زمینه روانشناسی مشغول است. مطب مشاوره ایشان با شماره کلینیک ۲۲۹۱۶۱۱۴ می باشد
وی علاوه بر پزشکی ، در زمینه حمایت از حیوانات نیز فعالیت دارد و گیاهخوار است.

زندگینامه میترا ابراهیمی کارگردان و روانشناس

ورود به حوزه کارگردانی و مستندسازی

ایشان در کنار مشاور روانشناس بودن، مدتی اشا که وارد حرفه مستندسازی و کارگردانی شده است و اولین مستند خود را به نام کامی بر اساس زندگینامه فروغ فرخزاد و پسرش کامیار شاپو ساخت.

همسر میترا ابراهیمی کیست

از زندگی شخصی و ازدواج و همسر وی اطلاعی در دست نیست.

مستند کامی به کارگردانی میترا ابراهیمی

مستند کامی اولین کار حرفه ای خانم ابراهیمی بود که ابتدا با نام فرزند تنها کلید خورد و توسط سایت حامی جو معرفی شد . پخش تیزر کامی باعث شد تا او عوامل ساخت این مستند را پیدا کند و با پیمان قاسمخانی آشنا شود.

همسر میترا ابراهیمی کارگردان کیست

آشنایی با پیمان قاسمخانی

کامی اولین کارم بود و من هیچ چیزی در دست نداشتم و به همین دلیل کسی تهیه کنندگی این کار را به عهده نمی گرفت. حامی جو باعث شد که ویدئو و اولین تیزر مستند کامی که در آن زمان با نام فرزند تنها در این سایت قرار دادم، دیده شود و سهم بزرگی در اینکه کامی، کامی شود داشت و من شانس پیدا کردن تهیه کننده (پیمان قاسمخانی )را پیدا کردم.

گفتنی است که مستند کامی به کارگردانی میترا ابراهیمی و تهیه‌کنندگی پیمان قاسم خانی و مستانه مهاجر تدوین این مستند و آهنگسازی آن را پریا قاسم خانی بر عهده داشته است.

کامی روایتگرِ زندگی کامیار شاپور فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور است. پرتره‌ای از مردی که می‌توان او را نماد عزلت آدمی در دوران معاصر دانست.

میترا ابراهیمی و پیمان قاسمخانی

علاقه به فروغ فرخزاد

از بچگی به فروغ فرخزاد علاقه زیادی داشتم و تمام اتفاق‌هایی که پیرامون او می‌افتاد را دنبال می‌کردم حتی آدم‌های اطرافش را پیدا و با آنها درباره فروغ بدون دوربین صحبت می‌کردم و تنها آدمی که طی این سال‌ها نتوانستم پیدا کنم کامیار شاپور پسر فروغ بود زمانی که او را دیدم جا خوردم

میترا ابراهیمی کارگردان کیست

شغل من در واقع روانشناسی است اما همیشه به ادبیات علاقه‌مند بودم و آن را دنبال می‌کردم حتی کلاس‌های فیلمنامه نویسی نیز شرکت کرده بودم اما تجربه‌ای در زمینه فیلمسازی نداشتم فیلمسازی برایم به صورت وحشتناکی سخت بود و اما با خوش شانسی بزرگی روبرو شدم و آن کامیار شاپوری بود که روبروی دوربین من نشسته و با همه چیز کنار می‌آمد.

عکس میترا ابراهیمی و پیمان قاسمخانی و نیروانا قاسمخانی

اینستاگرام mitra-ebrahimi

اینستاگرام میترا ابراهیمی

پیج دکتر ابراهیمی با آیدی mitraebrahimi فعال است و او اینگونه خود را معرفی کرده است:
روانشناس بالينى كودك و نوجوان
عضو سازمان نظام روانشناسی
من ازعناصر۴گانه اطاعت میکنم
«فروغ»
حیوانات،کودکان،ادبیات،فلسفه
صفحه گیاهخواری من @anahita_veg
شماره تماس کلینیک۲۲۹۱۶۱۱۴

انصراف از جشنواره فجر

پیمان قاسم‌خانی و میترا ابراهیمی تهیه کننده و کارگردان مستند کامی از شرکت در جشنواره فیلم فجر انصراف دادند.
میترا ابراهیمی (کارگردان مستند کامی)نوشت: پیش از این با افتخار گفتم که فیلم را در جشنواره فجر اکران خواهم کرد چون کامی برای این مردم است چون نمی‌خواهم با پزهای روشنفکری ببرمش آن طرف و جایی اکرانش بکنم که درکش نمی‌کنند، اما حالا برایم هیچ افتخاری نیست.

حالا پنج سال تلاشم را کوچک‌ می‌بینم در مقابل داغی که بر دل مردم ایرانه! کامی هم به نوعی قربانی شد اما اکرانش بماند به زمانی بهتر با دلی خوش‌تر.
البته قابل ذکر است که تا پیش از اکران این مستند، کامیار شاپور پسر فروغ فرخزاد از دنیا رفت.

منبع بیوگرافی: مجله حرف تازه

منبع مصاحبه: پانا

1 دیدگاه در “عکس و بیوگرافی میترا ابراهیمی کارگردان و روانشناس

  1. رضا گفت:
    5
    1

    ایشون دکتر روانشناس نسیتن تازه لیسانسش هم غیرمرتبطه

نظرات