ثبت نام پیش فروش تابستانه ایران خودرو ۹۹ + جزئیات کامل

0

ثبت نام پیش فروش تابستانه ایران خودرو ۹۹ + جزئیات کامل

فرشاد مقیمی گفت: در تابستان ۹۹ تعدادی از محصولات خود را برای فروش به صورت پیش فروش عرضه خواهیم کرد. در ادامه شرایط و راهنمای ثبت نام پیش فروش تابستانه ایران خودرو ۹۹ و زمان شروع ثبت نام طرح پیش فروش ایران خودرو در تابستان ۹۹ را با جزئیات در مجله حرف تازه میخوانید.

 

شرایط و راهنمای ثبت نام پیش فروش تابستانه ایران خودرو 99 + جزئیات کامل

 

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو بیان کرد: در تابستان نیز تعدادی از محصولات خود را برای فروش به صورت پیش فروش عرضه خواهیم کرد. زمان آن به محض اینکه در کمیته خودرو مصوب شود اعلام عمومی خواهد شد.

او ادامه داد: برنامه ریزی شده که ایران خودرو برای تابستان مشارکت در تولید، پیش‌فروش و فروش فوق العاده داشته باشد که زمان آن‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

مقیمی اضافه کرد: هنوز تعداد خودرو‌ها برای پیش فروش مشخص نیست و باید در کمیته خودرو تصمیم گیری می‌شود، اما بر اساس ظرفیت و میزان تولید، بیش از تعداد پیش فروش قبلی است.

بیشتر بخوانید:

 

او در خصوص تحویل فروش فوق العاده ۱۵ هزار دستگاه خودرو، اظهار کرد: خودرو‌ها قطعا در زمان ۳ ماهه تعیین شده تحویل داده می‌شود همچنان که تا به امروز حدود ۵ هزار خودرو از ۱۵ هزار خودرو تحویل داده شده است.

مدیرعامل ایران خودرو در پاسخ به اینکه چند درصد قطعات خودرو‌های این شرکت داخلی و وارداتی است، گفت: در هر خودرو، میزان وارداتی و داخلی بودن قطعات متفاوت است. اما به طور کلی هر محصول، وابستگی کمی به خارج کشور دارد، اما وابستگی به اندازه‌ای نیست که تولید ما را دچار مشکل کند.

با اعلام زمان ثبت نام و شرایط فروش ویژه تابستانه ایران خوددور این بخش بروز رسانی میشود و جزئیات کامل برای اطلاع متقاضیان منتشر خواهد شد. از همین بخش، ادامه اخبار طرح پیش فروش ایران خودرو را دنبال کنید.

نظرات