جدیدترین انواع مدل های زیبا و شیک روشویی ویژه ۹۹

0

انواع روشویی، نقطه تفاوت سرویس های بهداشتی خاص و معمولی خانه است. میتوان گفت روشویی ها از اجزای مهم سرویس بهداشتی هستند و تاثیر قابل توجه ای در مدل دکوراسیون آنها می گذارند. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید سرویس بهداشتی ای با دکوراسیون زیبا به روشویی داشته باشید بهتر است در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با ایده های جذاب پیشنهادی ما را برای روشویی  ۹۹ مشاهده کنید.

جدیدترین انواع مدل های زیبا و شیک روشویی ویژه 99

 

چند نکته قابل توجه در مورد نحوه انتخاب روشویی ها

روشویی ها، وسیله بهداشتی در قالب کاسه‌ای بزرگ است که برای شستشوی دست در فضاهای حمام یا سرویس بهداشتی استفاده می‌شود. تا همین چند سال قبل تمام مدل‌ها به صورت روشویی و پایه تولید می‌شدند. اما با الگوبرداری از طرح‌های خارجی، جدیدا مدل‌های کابینت‌دار نیز در کشور تولید می‌شوند. با این توضیحات، اکثر مدل‌های روشویی در دو نوع “روشویی و پایه” و “روشویی کابینت‌دار” قرار می‌گیرند. خود مدل کابینت دار می‌تواند دیواری یا ایستاده باشد.

روشویی مدرن

بیشتر مدل‌های روشویی به صورت چینی و سرامیک هستند. اما مدل‌های جدیدتر با جنس سنگ، چوب، فلز، pvc، و حتی شیشه نیز تولید می‌شوند. مدل‌های چینی و سرامیکی در برابر رطوبت مقاوم هستند و قیمت مناسبی هم دارد. مدل‌های سنگ جلوه بسیار لوکسی دارند، اما باید در استفاده از مواد شوینده اسیدی روی این روشویی‌ها دقت کنید.

نحوه انتخاب مدل روشویی

مدل‌های چوبی نیز در صورتی که فناوری ضد آب داشته باشند سبک و زیبا هستند. تعداد کمی از مدل‌ها هم در نوع فلز و شیشه تولید می‌شوند. این مدل‌ها انتخاب خاص‌تری هستند و با هر دکوراسیونی همخوانی ندارند. اما با مشورت یک طراح می‌توانید در صورت تمایل یکی از این مدل‌ها را انتخاب کنید. ارتفاع استاندارد روشویی ۸۰ سانتی‌متر است.

مدل جدید روشویی سرویس بهداشتی

اما شما می‌توانید این اندازه را با توجه به قد و شرایط اعضای خانواده‌تان تنظیم کنید. عرض (عمق) روشویی استاندارد بین ۴۰ تا ۵۵ سانتی‌متر و طول آن ۴۰ تا ۶۰ سانتی‌متر است. آخرین مورد توجه به برند سازنده روشویی است. یک برند معتبر هم کیفیت و طراحی استانداردی دارد، و هم خدمات پس از فروش به شما ارائه می‌دهد.

 

مدل های جدید و شیک روشویی ویژه ۹۹

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

مدل روشویی 99

با ما همراه باشید.

نظرات