بیوگرافی و عکس های جدید زهره فوده بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های جدید زهره فوده بازیگر

درباره بیوگرافی و عکس های شخصی و سوابق هنری زهره فوده بازیگر اصفهانی سینما و تئاتر و تلویزیون و زندگینامه و تصاویر شخصی با همسر و دختر بازیگرش بهناز به همراه آیدی اینستاگرام و نحوه ورود بازیگری و ایفای نقش آفرینی در سریال شمعدانی در نقش نگین را در مجله حرف تازه بخوانید

بیوگرافی و عکس های جدید زهره فوده بازیگر +بازیگر نقش نگین در سریال شمعدانی

بیوگرافی زهره فوده

زهره فوده متولد ۱۳ دی ۱۳۴۶ بازیگر تئاتر و تلویزیون ایرانی است که قبل از بازیگری، اصلا تجربه بازیگری نداشته و خانه دار بود.

نحوه ورود به بازیگری

خانم فوده از دسته بازیگران اصفهانی است که در چند سریال بازی کرده که بتازگی به جرگه بازیگران پیوسته و کاملا اتفاقی وارد هنرپیشگی شده است.
او از کودکی در همسایگی سروش صحت زندگی میکرده و از دوستان نزدیک وی به شمار می‌رود و این آشنایی باعث شد تا پایش به بازی در سریال های تلویزیونی باز شود.

او در جدیدترین نقش خود در نمایش گیج و ویج بازی کرده و در برخی سریال ها و فیلم ها نیز حضور داشته است که در ادامه آشنا میشوید

بیوگرافی و عکس های جدید زهره فوده بازیگر

سوابق هنری

من خانه دار بودم و هیچ گونه سابقه بازیگری نداشتم، راستش را بخواهید اصلا به بازیگری فکر هم نمی کردم!
روزی سروش صحت با من تماس گرفت و گفت در ساختمان پزشکان نقشی دارد که می خواهد من آن را بازی کنم. گفتم من بازی بلد نیستم اما صحت اصرار داشت بازی کنم.

همسر زهره فوده کیست

ایشان در اوایل جوانی ازدواج کرده و همسرش پزشک می باشد. او حالا دو دختر و یک پسر جوان دارد که دخترش بهناز وفا جویی بازیگر و دستیار کارگردان و برنامه ریز و نویسنده سینما و تلویزیون است.

عکس همسر خانم زهره فوده

عکس های جدید زهره فوده بازیگر و همسرش

 

اولین دیالوگ

 

اولین دیالوگ من جلوی دوربین ، این جمله ۳ کلمه ای بود ” سلام، من مرجانم ” اما من همین جمله ساده را هم نمی توانستم بیان کنم. تکرار این پلان از صبح تا عصر طول کشید اما فایده ای نداشت. گریه افتادم و گفتم من نمی توانم، اصلا نمی خواهم بازیگر شوم. اما صحت گفت این نقش مال توست، اگر بازی کردی که هیچ، وگرنه آن را کلا حذف می کنم. همین جمله صحت برای من یک دلگرمی بزرگ بود و من از پس اجرای نقش مرجان برآمدم.

 

زندگینامه زهره فوده بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون

 

 

بازیگر نقش مرجان در ساختمان پزشکان

او در سریال ساختمان پزشکان در نقش مرجان ایفای نقش کرده که یک دختر چاق که چهره چندان جذابی نداشت اما به شدت پررو بود. او برای ازدواجش با ناصر شرط های عجیبی داشت. لحن صحبت کردن و کشیدن کلمات با لوسی خاص یک دختر جوان، جذابیت بیشتری به این نقش شد.

بازیگر نقش نگین در سریال شمعدانی

وی در ادامه بازیگری خود در سریال نقش نگین با لهجه زیبای اصفهانی بازی کرده که بسیار دیالوگ های جالبی را ایقا میکند

پیج اینستاگرام زهره فوده

zohre_foudeh

فیلم‌های زهره فوده

 

• سریال رفیق (۱۳۹۳)
• سریال شمعدونی در نقش نگین
• سریال: ساختمان پزشکان در نقش مرجان

بیوگرافی بازیگر نقش نگین در سریال شمعدانی

عکس بهناز وفاجویی بازیگر دختر خانم فوده

عکس فرزندان زهره فوده بازیگر اصفهانی

عکس دختر زهره فوده

بازیگر نقش نگین در سریال شمعدانی کیست

منبع: گرداوری مجله حرف تازه

نظرات