تفریحات

عکس و فیلم بهنام بانی در گشت ارشاد ۳ به عنوان بازیگر

0

عکس و فیلم بهنام بانی در گشت ارشاد ۳ را و توضیح درباره بازیگر شدن بهنام بانی خواننده پاپ را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

عکس و فیلم بهنام بانی در گشت ارشاد 3 به عنوان بازیگر

عکس بهنام بانی در گشت ارشاد ۳

به گزارش حرف تازه از خبرگزاری صبا: فیلمبرداری فیلم‌ سینمایی «گشت ارشاد ۳» به تهیه کنندگی و‌ کارگردانی سعید سهیلی اواخر هفته گذشته در تهران با حضور مسعود کیمیایی آغاز شده و در ادامه فیلمبرداری این فیلم، بهنام بانی خواننده پاپ جلوی دوربین رفت. این فیلم نخستین تجربه حرفه‌ای بانی در عرصه بازیگری خواهد بود.

تاکنون علاوه بر این خواننده ،ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی به عنوان دو‌ بازیگر اصلی فیلم جلوی دوربین رفتند و به زودی بازیگران دیگر فیلم نیز معرفی می شوند و‌ جلوی دوربین خواهند رفت.
سعید سهیلی با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش، تازه ترین بازیگر «گشت ارشاد ۳» را معرفی کرد و از مخاطبان خواست تا نام او را حدس بزنند.

عکس و فیلم بهنام بانی در گشت ارشاد 3 به عنوان بازیگر

 

فیلمبرداری فیلم‌ سینمایی «گشت ارشاد ۳» به تهیه کنندگی و‌کارگردانی سعید سهیلی اواخر هفته گذشته در تهران با حضور مسعود کیمیایی آغاز شد و در ادامه فیلمبرداری این فیلم، بهنام بانی خواننده شناخته شده پاپ جلوی دوربین رفت.

این نخستین تجربه حرفه ای بانی در عرصه بازیگری خواهد بود.

تاکنون علاوه بر بهنام بانی،ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی به عنوان دو‌بازیگر اصلی فیلم جلوی دوربین رفته اند و به زودی بازیگران دیگر فیلم نیز معرفی می شوند و‌ جلوی دوربین خواهند رفت.

فیلم سینمایی «گشت ارشاد» در سال ۹۱ و «گشت ارشاد ۲» در سال ۹۵ ساخته شد و هردو فیلم در گیشه با استقبال خوب مخاطبان همراه شدند.

بانی خواننده مشهور این روزها در ۱۱ مهر ۱۳۶۶ در شهر دامغان استان سمنان، به دنیا آمده است

او در رشته مهندسی عمران در دانشگاه شاهرود تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده است. وی همچنین یک خواهر بزرگتر از خودش دارد و با مادرش زندگی میکند

نظرات