عکس و بیوگرافی پردیس پورعابدینی | بازیگر

13

عکس و بیوگرافی پردیس پورعابدینی | بازیگر

با بیوگرافی و زندگینامه شخصی و هنری پردیس پورعابدینی بازیگر تازه کار تئاتر و سینما و تلویزیون آشنا شوید که به تازگی در سریال آقازاده ساخته حامد عنقا و بهرنگ توفیقی در نقش مانلی و مرضیه حضور دارد و ما قصد داریم تا یکی از بازیگران اصلی این سریال را معرفی کنیم و سوابق و فیلم ها و سریال ها و آیدی اینستاگرام وی را به شما همراهان بیان کنیم.

عکس و بیوگرافی پردیس پورعابدینی بازیگر و همسرش + زندگینامه و خانواده

بیوگرافی پردیس پورعابدینی

پردیس پور عابدینی، بازیگر تازه کار و نا آشنای این روزهای سریال آقازاده است که در کارش را از تئاتر دانشجویی شروع کرده و تاکنون در چند نمایش ایفای نقش کرده و در جشنواره تئاتر دانشجویی نیز حضور داشته است.

هنوز اطلاعات جامع و کامل درباره این بازیگر و چهره جدید هنرپیشگی منتشر نشده و بزودی در همین بخش بیوگرافی کامل منتشر خواهد شد.

بیوگرافی شخصی پردیس پورعابدینی بازیگر

بازیگر سریال آقازاده

خانم پور عابدینی در اولین نقش حرفه ای خود در سریال آقازاده در نقش مرضیه و مانلی بازی کرده است که تصاویری از او در کنار بازیگران مطرحی چون مهدی سلطانی و لعیا زنگنه و سینا مهراد و امین حیایی و کامبیردیرباز و امیر آقایی … قرار گرفته و تجربه ای بسیار خوبی از این سریال خواهد داشت.

نر جمله نمایشی که به تازگی بازی کرده است میتوان به نمایش قصه ی ظهر جمعه اشاره کرد که در کنار نسیم ادبی و دیگر بازبگران تئاتری نقش افرینی کرده است.

البته سابق بر این گفته شد که ریحانه پارسا در سریال آقازاده نیز حضور دارد که بعدا این خبر در جایی منتشر نشد و اکنون یک چهره جدید دیگری وارد عرصه حرفه ای در سریال ها و سینما شده است.

عکس های جدید و شخصی پردیس پورعابدینی

 

نقش پردیس پور عابدینی در سریال آقازاده چیست

او در دختر جوانی به نام مرضیه در سریال وارد میشود که دختری شهرستانی است و در پی یک اتفاق با نیما بحری با بازی امیر آقایی آشنا شده و با او همکاری میکند و نامش به مانلی تغییر میکند

او بعد از مدتی که نقش طعمه برای رقبا و مخالفان نیما بحری را ایفا میکند با حامد تهرانی بازی سینا مهراد آشنا میشود که پلیس نیروی امنیتی است که این آشنایی منجر به عشق و علاقه دو طرف میشود و قصد ازدواج با هم دارند که به خاطر عذاب وجدان مرضیه همه واقعیت ها را به حامد میگوید و داستان تغییر میکند.

تا اینجای بازی خانم پورعابدینی مخاطبان و بیننده ها از بازی او راضی بودند و ابراز خوشحالی کردند و نظر مثبتی به بازی او دارند

پیج اینستاگرام

pardis_pourabedini_official

 

عکس های جدید پردیس پورعابدینی

مانلی در سریال آقازاده کیست

فیلم ها و سوابق پردیس پورعابدینی بازیگر

بیوگرافی پردیس پورعابدینی ویکی پدیا

همه تصاویر شخصی مانلی در اقازاده

اینستاگرام پردیس پورعابدینی

بیوگرافی بازیگر نقش مرضیه در سریال آقازاده

منبع: مجله حرف تازه

13 دیدگاه در “عکس و بیوگرافی پردیس پورعابدینی | بازیگر

 1. علی گفت:

  زن رو باید بدون آرایش دید وبعد قضاوت کرد که زیباست یانه…

 2. ناشناس گفت:

  خیلی خیلی خوشگله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. ناشناس گفت:

  خوب شد معنی قشنگ و بازی خوب و فهمیدیم .

 4. ناشناس گفت:

  خوب شد معنی قشنگم فهمیدیم

 5. خر گفت:

  اولا راضیه دوما بد نیست سوما باید منو به جای اون میاوردن من بهترم………………………………….

 6. سادنا گفت:

  خیلی خوشگلین خانم عابدینی پور اونا هم که میگین قیافه نداره خوشتون نمیاد نظر ندید لطفا🙏🏻 هرکی واسه خودش خیلی خوبه تازه این خانم خیلی خیلی خوشگله ❤️خیلی هم خوب بازی میکنه 👏🏻👏🏻😘😘

  سادنا۱۲

 7. Yosef گفت:

  اولا راضیه مهندس دوما اونا ک میگن خوشگله یا خوشگل ندیدن یا کلا دوس دارن به همه ی خوشگله بچسبونن ولی حالا خوب بازی میکنه ب نقشش میاد ولی اگ ترانه علیدوسی میاوردن خیلی بهتر میشد

 8. ناشناس گفت:

  زشت نیست معمولیه

 9. ناشناس گفت:

  شما تا حالا ادم قشنگ ندیدین؟

 10. نگار گفت:

  اسمش راضیه اس نه مرضیه اتفاقاخیلیم خوشگله خیلیم نقشش بش میادوبرای اولین بازی بنظرم خیلی خوب بازی میکنه

 11. ناشناس گفت:

  خیلی بد بازی می کنه قیافه هم نداره

 12. محمد گفت:

  راضیه آقا جان نه مرضیه

نظرات