واکنش رامین رضاییان به ادعاهای آماندا دختر اتریشی + تصاویر

2

واکنش رامین رضاییان به فیلم جنجالی و ادعاهای “آماندا دختر اتریشی” را با تصاویر و استوری جدید رضاییان در پاسخ به تهمت ها و شایعه پراکنی در شبکه های مجازی و اجتماعی را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

واکنش رامین رضاییان به فیلم جنجالی و ادعاهای آماندا دختر اتریشی + تصاویر

 

واکنش رامین رضاییان به ادعاهای آماندا

 

رامین رضاییان در پستی اینستاگرامی نسبت به چنین موضوعاتی واکنش نشان دهد. رامین در صفحه شخصی اش نوشت: «شمایی که به دروغ می‌نویسید و شایعه درست می‌کنید چطور می‌توانید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشید؟
روزی متوجه خواهید شد که هر چیزی را شنیدید نباید باور کنید و بدتر اینکه به سطح جامعه بکشانید. هر چند که به رغم همه جوسازی‌های‌تان پیام‌هایی که از مردم به من می‌رسد نشان می‌دهد نقشه‌های‌تان بی اثر بوده. دیدارمان به زودی در پیشگاه عدالت… فرزند کوچک ملت ایران، رامین رضاییان».

ماجرای رامین رضاییان و آماندا دختر اتریشی چیست

 

ماجرای فیلم افشاگری آماندا درباره رامین رضاییان

 

رامین رضاییان، مدافع ملی پوش باشگاه الشحانیه که سابقه بازی با پیراهن پرسپولیس را دارد، این روز‌ها شاید برای چندمین بار اسیر موارد حاشیه‌ای شده است؛ داستان جدید مربوط به انتشار فیلمی از سوی دختر اتریشی به اسم آماندا است که مدعی شده چندسالی با رامین رضاییان در ارتباط بوده و رامین برای سر زدن به او چند روز یکبار سوار هواپیما می‌شود و مسیر طولانی را طی می‌کند.

به گزارش حرف تازه از فرارو، این دختر در ویدیویی منتشر شده از ۵ سال ارتباطش با رامین رضاییان می‌گوید و بعد هم انتهای ویدیویی تصاویر از چت هایش با رامین منتشر می‌شود.
پر واضح است که تا همینجا مدرکی بر راستی آزمایی صحبت‌های آماندا مربوط به ارتباط ۵ ساله اش با رامین رضاییان وجود ندارد، به ویژه اینکه اخباری در فضای مجازی منتشر شده که دو نفر از چهره‌های سرشناس دیگر که یکی خواننده و دیگری بازیگر سرشناسی هم هستند شبیه چت‌های منتشر شده با آماندا داشته اند.

عکس آماندا دختر جنجالی

عکس و بیوگرافی آماندا دختر ورزشکار و مدل اتریشی

 

محرومیت رامین رضاییان از شایعه تا واقعیت

 

در همبن رابطه شایعه‌ای به راه افتاده که رامین رضاییان از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران محروم می‌شود و فعلا به تیم ملی هم دعوت نمی‌شود.
همچنین خبرگزاری ایسنا در مطلبی با عنوان «تصاویر خصوصی باعث محرومیت رامین رضاییان شده است؟» به این موضوع اشاره‌ای بیشتر کرد هرچند که خبر داد پیگیری‌ها نشان می‌دهد چنین خبری صحبت ندارد.

بنا بر نوشته فرارو، شایعات درباره محرومیت رامین رضاییان به واسطه حاشیه‌ای که آماندا شروعش کرد آن قدر جدی شد که یکی از اعضای فدراسیون فوتبال هم نسبت به آن واکنش نشان داد؛ غلامحسین زمان آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در این مورد به ایلنا گفته است «از همکاران عزیز در رسانه‌های گروهی می‌خواهم با همه وجود مقابل بی‌اخلاقی‌ها بایستند. بازیکنی مثل رامین رضاییان جزو چهره‌های با ارزش فوتبال ماست و همین اخیرا خبر آمده بود که او در خفا به بیماران کرونایی در زادگاهش کمک کرده است. آیا انتشار بی حد و مرز شایعات زرد کمکی به فوتبال می‌کند؟
چرا باید فضایی به وجود بیاید که برخی شایعات باعث بروز مشکل برای این چهره‌های ملی شود؟ وظیفه همه ما این است با همه توان به سمتی پیش برویم که فضای جامعه ورزش عاری ازبی اخلاقی باشد و تحقق این بحث بی شک در گرو رعایت اخلاق است.»

واکنش رامین رضاییان به فیلم جنجالی و ادعاهای آماندا

 

واکنش ملی پوشان به شایعات درباره هم تیمی خود

 

رامین تنها ملی پوشی نبود که نسبت به اتفاقات رخ داده جبهه گرفت چرا که سردار آزمون دیگر ملی پوشی که این روز‌ها در زنیت می‌درخشد هم نسبت به این اتفاقات واکنش نشان داد. سردار با انتشار تصویری از خودش در کنار رامین در تمرینات تیم ملی از او حمایت کرد و نوشت: «ما بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از مراجع ذیربط با کسانی که با تهمت‌های بی دلیل قصد بازی با آبرویمان را دارند برخورد کنند. رامین عزیز! کسی نمی‌تواند وجهه بزرگت را با تهمت‌های بیهوده میان مردم تخریب کند».

2 دیدگاه در “واکنش رامین رضاییان به ادعاهای آماندا دختر اتریشی + تصاویر

  1. zeynab گفت:

    وای سردار گند حودش رو جمع کنه اومده از رامین دفاع میکنه

  2. جمیله سلطان اسمها گفت:

    منکه استعدادی تو رامین رضاییان ندیدم بیخودی اینقدرررر بزرگش میکنن اصلآ ازش خوشم نمیاد

نظرات