بازیگر نقش نیکی در سریال هم گناه کیست؟

0

معرفی بازیگر نقش نیکی در سریال هم گناه به همراه عکس ها و بیوگرافی و تصاویر اینستاگرام جدید روشنک گرامی بازیگر نقش نیکی در سریال همگناه را که یکی از بازیگران اصلی این سریال نمایش خانگی به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی در مجله حرف تازه میپردازیم.

بازیگر نقش نیکی در سریال هم گناه کیست؟ + عکس شخصی نیکی در سریال همگناه

بازیگر نقش نیکی در سریال هم گناه کیست؟

سریال هم گناه بعد از پایان فصل اول، اکنون وارد مرحله پخش فصل دوم شده که یکی از نقش هایی که خیلی مورد توجه و استقبال مخاطبان و بینندگان قرار گرفته دختری به نام نیکی است که در نقش نامزد امین با بازی احسان کرمی حضور دارد.

اسم واقعی نیکی در همگناه

روشنک گرامی بازیگر نقش نیکی در سریال هم گناه

روشنک گرامی بازیگر نقش نیکی را بازی می کند و نامزد امین یکی از شخصیت‌های اصلی سریال است که در ادامه توضیحی درباره زندگینامه سن و سوابق هنری وی میدهیم.

روشنک گرامی بازیگر سینما و تلویزیون در ۱ مهر ۱۳۶۲ در تهران متولد شد. او درسال ۸۵ موفق شد در رشته کارگردانی تئاتر قبول شود و ۲ سال بعد درسال ۸۷ کارگردانی را تجربه کرد کـه البته خودش اعلام کرده اسـت کـه زیاد دراین راه موفق نبوده اسـت. وی همچنین لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه سوره گرفت. سرانجام روشنک، بازیگری خودرا با ایفای نقش کوتاهی در سریال فاصله ها آغاز کرده و همچنین در سریالهای فاصله‌ها، جنایت و مکافات و گمشدگان نیز ایفای نقش کرده‌است.

عکس شخصی نیکی در سریال همگناه

این بازیگر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

در سریال هم گناه با بازیگران مطرحی چون پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل،هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، سوگل خلیق و… حضور دارند

 

بیوگرافی و عکس های روشنک گرامی بازیگر نقش نیکی در سریال هم گناه

عکس شخصی نیکی در سریال همگناه

در خلاصه داستان این سریال امده : خانوادهٔ صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه می‌باشند. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همهٔ خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که …

 

فیلم های روشنک گرامی

نظرات