(عکس و فیلم) خودکشی دختر و پسر در کارون

0

(عکس و فیلم) خودکشی دختر و پسر در کارون

ماجرای کامل و نحوه خودکشی عاشقانه و علت “خودکشی بهزاد و زینب دختر و پسر اندیکایی” در کارون با دستان بسته که با هم دختر خاله و پسر خاله بودند و عکس بهزاد و زینب اهل شهرستان اندیکا در خوزستان را در مجله حرف تازه میخوانید.

خودکشی دختر و پسر در کارون + بیوگرافی و عکس بهزاد و زینب دختر و پسر اندیکایی

عکس دختر و پسری که در رودخانه کارون خودکشی کردند

تصویر دختر و پسری که عاشق هم بودند و به علت مخالفت خانواده‌ی آن‌ها با ازدواج،روز گذشته در آب‌های پشت سد اندیکا با خودکشی به زندگی خود پایان دادند

همه ماجرای خودکشی دختر و پسر در رودخانه کارون

بیوگرافی بهزاد و زینب دختر و پسر اندیکایی

در ۲ تیر ماه ۹۹ جسد پسر و دختر جوان اندیکایی در استان خوزستان به نام های بهزاد و زینب ۲۲ ساله و ۱۸ ساله امروز از آب سد گدار‌لندر رود کارون بیرون‌ کشیده شد. علت خودکشی این زوج جوان، مخالفت خانواده‌ها با ازدواج این دو بوده که باعث شده تا آنها تصمیم‌ به خودکشی بگیرند. بهزاد ۲۲ساله و زینب ۱۸ساله با طناب دستانشان را به هم گره زده بودند تا با هم بمیرند!

جزئیات کامل خودکشی دختر و پسر در کارون

در روز دوشنبه ۲ تیر ۹۹ در رودخانه کارون اندیکا غرق شدند، نسبت فامیلی نزدیک داشتند و با هم پسرخاله و دخترخاله و نخستین بررسی‌ها در این حادثه نشان می‌دهد این پسر و دختر جوان قصد ازدواج با یکدیگر را داشته که با مخالف خانواده های خود روبرو شدند. از طرفی خواهر پسر جوان زن داداش دختر نیز است.

این دو جوان با بستن دست های یکدیگر به هم با شال(روسری) دختر، خود را در رودخانه کارون انداخته و اقدام به خودکشی کردند و قبل از این اقدام پسر جوان با خانواده خود تماس گرفته و این موضوع را اطلاع داده بود.

عکس و فیلم خودکشی دختر و پسر در کارون

در همین راستا به گفته نیروی یک نیروی امدادی، اعلام می شود روز دوشنبه دو جوان در رودخانه کارون شهرستان اندیکا غرق شده اند که افراد غرق شده شامل پسر ۲۲ ساله و دختر ۱۸‌ ساله هستند و این حادثه در محل ۷ کیلومتر پایین تر از پل گدارلندر اتفاق افتاده است

به گزارش حرف تازه از خبرگزاری برنا: سرهنگ منصور نجفی نیا فرمانده انتظامی شهرستان اندیکا گفت: اجساد دو جوان که روز دوشنبه در رودخانه کارون غرق شده بودند، بعد از یک روز تلاش عوامل امدادی و غواصان محلی از آب گیری شدند.

همچنین حجت الاسلام شکری دادستان عمومی و انقلاب اندیکا، سرهنگ نجفی نیا فرماندهی انتظامی شهرستان اندیکا در این خصوص تاکید کردند: علت این حادثه در دست بررسی و تحقیقات است لذا از عموم شهروندان تقاضا داریم هرگونه خبر در خصوص حوادث و اتفاقات را تنها از مراجع معتبر دنبال کنند و نسبت به خبرهایی که از کانال های غیررسمی منتشر می شود، بی توجه باشند.

ماجرای کامل خودکشی و بیوگرافی بهزاد و زینب دخترخاله و پسر خاله در کارون در شهرستان اندیکا

وصیت بهزاد و زینب برای با هم دفن شدن

از طرفی طبق گفته ها این پسر و دختر قبل از خودکشی طی نامه ایی وصیت می کنند که همدیگر را در یک قبر دفن کنند که طبق گفته ها قرار است دختر در اندیکا و پسر در بازفت چهار محال و بختیاری دفن شوند.

با این حال این اتفاق از سوی مسوولین رسمی مشکوک قلمداد شده و برای مشخص شدن ابعاد مرگ پسر و دختر جوان دستور تحقیقات بیشتر در این خصوص توسط دادستان شهرستان و دیگر مسوولین نظامی و انتظامی صادر شده و اجساد برای کالبد شکافی در اهواز هستند.

لازم به ذکر است که شهرستان اندیکا در شمال شرقی استان خوزستان قرار دارد. این شهرستان جزو محروم ترین شهرستان های استان خوزستان است.

واکنش ابتکار به خودکشی زوج اندیکایی

معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده به ماجرای تلخ خودکشی دختر و پسر جوان به خاطر مخالفت خانواده‌ها با ازدواجشان واکنش نشان داد.

دختر و پسر جوانی در سنین ۱۸ و ۲۲ سال در روستایی از توابع شهرستان اندیکا خوزستان به دلیل مخالفت خانواده ها با ازدواجشان، به همراه یکدیگر دست به خودکشی زدند.

او نوشت: می‌شد از خودکشی زینب و بهزاد جلوگیری کرد. چرا اختلاف میان دو خانواده بر سر ازدواج دو جوان باید به چنین فاجعه ای منتهی شود؟درحالیکه امکان استفاده از ابزارهای مفید مانند خط ۱۴۸۰ و خط ۱۲۳،با تلاش بخش های دولتی وجود دارد و می تواند از حادثه پیشگیری کند.

نظرات