علت مرگ قاضی غلامرضا منصوری در رومانی چیست؟

0

رادیو فردا مدعی شد که جسد قاضی غلامرضا منصوری، در رومانی پیدا شده است. در ادامه علت مرگ و نحوه کشته شدن قاضی منصوری و عکس های جسد و جزئیات خبر کشته شدن و خودکشی و از پنجره پرتاب شدن وی را در مجله حرف تازه میخوانید.

ماجرای مرگ قاضی غلامرضا منصوری در رومانی

به گزارش خبرگزاری تسنیم: حساب کاربری رسمی «رادیو فردا» در توئیتر به نقل از خبرنگار خود در بخارست مدعی شد که جسد «غلامرضا منصوری» قاضی ایرانی که قرار بود به منظور پاسخگویی به اتهامات خود به ایران بازگردد، در رومانی پیدا شده و هویت جسد نیز به تأیید رسمی رسیده است.

رادیو فردا مدعی شد که جسد غلامرضا منصوری، قاضی سابق ایرانی در رومانی پیدا شده است. ایران خواستار بازگرداندن منصوری به کشور برای محاکمه شده بود.
بر اساس گزارش این رسانه، آقای منصوری از پنجره محل اقامت خود به پایین پرت شده و فوت شده است.

علت مرگ قاضی غلامرضا منصوری در رومانی چیست؟ خودکشی یا کشته شدن + تصاویر

به گزارش آفتاب نیوز: غلامرضا منصوری به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه متهم است و پس از تشکیل دادگاه اکبر طبری نام وی بر سر زبان‌ها افتاد و مشخص شد که در خارج از کشور به سر می‌برد.

پس از آن گزارش‌هایی مبنی بر بازداشت او در رومانی منتشر شد، اما قاضی دادگاهی در شهر بخارست تصمیم گرفت این متهم تا تاریخ ۲۰ تیر ماه تحت شرایط خاصی آزاد باشد.

شبکه خبری بی بی سی نیز نوشته است: شماری از نشریات رومانی از مرگ غلامرضا منصوری، قاضی ایرانی در بخارست پایتخت رومانی خبر داده‌اند. این نشریات به نقل از پلیس رومانی نوشته‌اند که جسد آقای منصوری پایین ساختمان هتل دوک رومانا پیدا شده در حالی که ظاهرا “از پنجره به بیرون پرت شده است.”

خبرگزاری رسمی رومانی هم نوشته جسد مردی ۵۲ ساله پیدا شده که به خاطر ارتکاب چند جرم در کشوری دیگر تحت نظر پلیس بوده است. این خبرگزاری نامی از آقای منصوری نبرده است.

خبرگزاری رومانی به نقل از ستاد فرماندهی پلیس گفته که ساعت ۱۴:۳۰ عصر کارکنان هتل با تلفن اضطراری ۱۱۲ تماس گرفتند و گزارش کردند مردی که در هتل اقامت داشته از طبقات بالا به پایین افتاده است.

ماجرای خودکشی و کشته شدن قاضی منصوری

خودکشی قاضی منصوری در رومانی

ایسنا: رئیس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی گفت که خودکشی و مرگ غلامرضا منصوری از سوی پلیس اینترپل در بخارست تأیید شد.

سردار هادی شیرزاد گفت: پیامی از اینترپل بخارست (کشور رومانی) دریافت کردیم مبنی بر اینکه برای فرد تحت تعقیب اعلان قرمز آقای «غلامرضا منصوری» یک حادثه غیرمترقبه رخ داده و وی خود را از پنجره هتل محل اقامتش در بخارست به پائین پرت کرده است.

وی تصریح کرد: پلیس بخارست با تاکید بر خودکشی آقای منصوری، فوت وی را تائید کرده است.

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا خاطرنشان کرد: تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس بین‌الملل جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد.

نظرات