قتل لیلا فرخی توسط همسرش در گلشهر کرج

0

عصر شنبه خرداد ۹۹ لیلا با شلیک گلوله توسط شوهرش در گلشهر به قتل رسید و مرد قاتل بعد از زخمی کردن دخترش خودکشی کرد. در ادامه

بیوگرافی و قتل لیلا فرخی توسط همسرش در گلشهر کرج و ماجرای خودکشی همسر قاتل را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی و قتل لیلا فرخی توسط همسرش در گلشهر کرج (خودکشی همسر قاتل)

قتل لیلا فرخی توسط همسرش در گلشهر کرج

لیلا فرخی با شلیک گلوله توسط شوهرش در گلشهر کرج به قتل رسید و مرد قاتل بعد از زخمی کردن دخترش خودکشی کرد.

به گزارش حرف تازه از رکنا: عصر شنبه خرداد ۹۹ لیلا با شلیک گلوله توسط شوهرش در گلشهر به قتل رسید و مرد قاتل بعد از زخمی کردن دخترش خودکشی کرد.

فریادهای کمک خواستن یک مادر و دختر در گلشهر کرج خبر از یک جنایت فجیع خانوادگی می داد. صدای درگیری خانوادگی کل محل را برداشته بود که شلیک ۳ گلوله سناریوی وحشتناکی را رقم زد.

علت قتل لیلا فرخی زن کرجی

دختر ۱۹ ساله این زن و شوهر که در این حادثه زخمی شده بود با چشمانی اشکبار ماجرا را توضیح داد، وی گفت: پدرم تقریبا یک سال پیش پول پیش خانه را بدون اینکه ما متوجه شویم از صاحبخانه گرفت و ناپدید شد. بعد از چندی یکی از بستگان‌مان به ما خبر داد که پدرم در عسلویه یک نانوایی را اداره می کند. مامان لیلا در این مدت کار می کرد، مراقب ما بود و هم دنبال کارهای جدا شدن از پدرم به شکل غیابی بود.

دختر لیلا فرخی

دختر ۱۹ ساله ادامه داد: من و مادرم، همراه برادر ۲۱ ساله ام هرکدام مشغول کار کردن و گذراندن روزهایمان بودیم که حدودا ۳ الی ۴ ماه پیش سر و کله پدرم به نام جاوید پیدا شد. او شیشه مصرف می کرد و از زمان برگشتنش، خانه ما یک روز خوش به خود ندید. او فقط از ما پول می گرفت تا خرج مواد کشیدنش کند. پدرم بارها مادرم را به این اقدام تهدید کرده بود و در آخر تهدیدهایش را عملی کرد.

روز حادثه جاوید ( قاتل ) با مادرم حسابی درگیر شد که ناگهان اسلحه شکاری را از کمدش برداشت و به سمت ما آمد. من و مادرم وحشت زده به اتاق خواب پناه بردیم و بعد از شکستن در توسط پدرم به بالکن رفتیم و از مردم کمک خواستیم.در این هنگام صدای شلیک ۳ گلوله ترس و سکوت را در محل حاکم کرد.

علت قتل لیلا فرخی زن کرجی چه بود

دختر جوان افزود: باورم نمی شد، پدر بی رحمم ۲ مرتبه به سمت مادرم شلیک کرد و بعد اسلحه را به سمت قلب خود گرفت و شلیک کرد. جنازه مادر و پدرم عرق در خون بود که ماموران پلیس و اورژانس در محل حاضر شدند.

متاسفانه مادرم در همان دقایق نخست جان باخت و پدرم هم زنده نماند. هنگام شلیک پدرم به سمت مادرم آنقدر به گلوله نزدیک بودم که لباسم پاره شد و بدنم خراش برداشت.

بنا براین گزارش، در خبرهای اولیه آمده بود که متهم در زندان به سر می برد که یکی از بستگان او این مطلب را تکذیب کرد و گفت: همانگونه که دختر جاوید ( قاتل ) گفته است، متهم در عسلویه یک مغازه نانوایی برپا کرده بود تا اینکه به خانه بازگشت. هیچکدام‌مان باورمان نمی شود جاوید سلاح در خانه نگه می داشت، حتی اعضای خانواده قاتل هم نمی دانستند او سلاح شکاری در خانه دارد. اگر این موضوع را می دانستیم به پلیس حتما خبر می دادیم.

اظهارات شاهدان قتل گلشهر کرج

یکی از کسبه های منطقه وقوع حادثه در گفتگو با خبرنگار حوادث درباره جزئیات این قتل گفت : حدود ساعت ۴:۳۰ -۵ عصر روز حادثه ما در مغازه بودیم و صدای جیغ و سر و صدا شنیدیم. وقتی بیرون آمدیم ۲ تا خانم که یکی جوان و دیگری مسن بود را دیدیم که به بالکن آمدند. ناگهان مردی به جمع آنها پیوست و یک اسلحه شکاری در دست داشت. ابتدا فکر کردیم که می خواهد با شلیک یک تیر هوایی ترس در خانم ها ایجاد کند اما ناگهان تیر شلیک شد و خانم روی زمین افتاد.

سپس آن مرد به داخل رفت و ۳۰ ثانیه نشد که باز بیرون آمد و یک تیر دیگر شلیک کرد به سمت همان خانم مسن. دختر جوان مشخص بود دختر آن خانم مسن که تیربه سمت او شلیک شد بود شروع کرد به جیغ و داد و گفت : مادرم بود…. زنگ بزنید به پلیس…. همه مردم در حال اطلاع رسانی به پلیس و اورژانس بودند. بعد دوباره آن مرد رفت داخل و باز صدای تیر آمد که مشخص شد آن آقا خودش را با تیر زده است.

این مغازه دار در پاسخ به این سوال که آیا شناختی از خانواده قربانی این حادثه داشتید؟ گفت : خیر ؛ هیچ شناختی نداشتیم

نظرات