معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم تی تی

0

فیلم “تی تی، فیلمی ایرانی به کارگردانی و تهیه کنندگی آیدا پناهنده و نویسندگی ارسلان امیری است. این فیلم در ژانر اجتماعی در سال ۹۸ ساخته و در انتظار اکران است. این فیلم که به تازگی تدوینش به پایان رسیده است، حالا با شرایط بازگشایی مجدد سینماها در اپیدمی کرونا، پیش بینی می شود این فیلم به عنوان اولین مقاضی های اکران، به صورت عمومی نمایش داده شود. ”تی تی” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه ای و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم تی تی

 

خلاصه داستان

فیلم “تی تی” جدیدترین ساخته آیدا پناهنده است. هنوز جزئیاتی از داستان این فیلم منتشر نشده است اما با توجه به حضور بازیگران نام آشنای این فیلم می توان پیش بینی کرد که با استقبال خوبی رو به رو خواهد شد.

داستان فیلم تی تی

این اثر  چهارمین ساخته سینمایی آیدا پناهنده بعد از “ناهید”، “اسرافیل” و “پاییز نیکایدوها” است که همچون سه فیلم قبلی او، فیلمنامه آن را همراه با ارسلان امیری به نگارش درآورده است. مجری طرح این فیلم نیز حامد خسروی است که پیش از این در فیلم “اسرافیل” با پناهنده همکاری داشته است.

 

اسامی بازیگران فیلم تی تی

اسامی بازیگران فیلم تی تی

 

دیگر عوامل

تهیه کننده و کارگردان: آیدا پناهنده، نویسنده: ارسلان امیری، مجری طرح: حامد خسروی، فیلم‌نامه: ارسلان امیری و آیدا پناهنده، مدیرفیلمبرداری: فرشاد محمدی، طراح‌صحنه‌ولباس: امیر اثباتی، مدیرتولید: مسعود دلیری، صدابردار: وحید مقدسی، طراح چهره‌پردازی: عباس عباسی، برنامه‌ریز: خسرونصیری‌خواه، دستیاراول‌کارگردان: عباس بهبودی، دستیاردوم‌کارگردان: مازیار حاجتی، منشی‌صحنه: ساناز سماواتی، دستیاربرنامه‌ریز: گلزار فرزانه، عکاس: امید صالحی، مشاور رسانه‌: محمد حیدری، سرپرست گروه فیلمبرداری و نورپرداز: داوود محمدی سیف الدین رود، فوکاس من: مجید حسین زاده، مجری نور: علی غیاثی، گروه فیلمبرداری: شهاب میرکریمی، امیر میرکریمی، ابوالفضل محمدی سیف الدین رود و علیرضا هاشمی مقدم، گروه صدابرداری: جواد جهانگیری و محسن پرهیزکاری، گروه گریم: مسعود ترغبی، سیامک احمدی و یاسمن ادیبی پور، دستیار اول صحنه: حسین خداوردی، مدیر صحنه: علیرضا سلیمی، دستیار اول لباس: هدیه عینی ایدلو، جامه دار: مرضیه بامداد، مدیر تدارکات: نادر اژدری، گروه تدارکات: آریس جوان، وحید اژدری، محمد قربانی و فرید حسن زاده.

نظرات