بیوگرافی و عکس های گروه دکور بند (دِکُر)

0

بیوگرافی و عکس های گروه دکور بند (دِکُر)

گروه دکور بند یا دِکُر یک گروه موسیقی است که سبک آن تلفیقی سنتی و پاپ است. این گروه توسط حامد کاظمی و توحید کاظمی تشکیل شده است. حامد و توحید برادران هادی کاظمی بازیگر تلویزیون و سینما هستند. در ادامه بیوگرافی اعضای این گروه یعنی حامد و توحید کاظمی برادران هادی کاظمی بازیگر رو پیج اینستاگرام و عکس های شخصی را در مجله حرف تازه میبینید

بیوگرافی حامد کاظمی و توحید کاظمی خوانندگان گروه دکور بند +عکس و آثار

بیوگرافی اعضای گروه دکور بند

گروه د.کر یا گروه دکور گروه موسیقی برادران کاظمی حامد و توحید کاظمی است که براداران خواننده و آهنگساز بازیگر کشورمان هادی کاظمی می باشد که مدتی است با سمانه پاکدل ازدواج کرده است.
هادی کاظمی بازیگر نقش نظام دوبرره در شب های برره و پای ثابت سریال های مهران مدیری است

بیوگرافی حامد کاظمی و توحید کاظمی خوانندگان گروه دکور بند

برادران کاظمی

برادران کاظمی چهار داداش هستند به نام های مهدی و حامد و توحید و هادی که همه هنرمند هستند.

در جشن عقد و ازدواج این زوج آهنگی از گروه دکر به نام با همیم پخش شد که خیلی مورد استقبال مردم و کاربران شبکه اجتماعی قرار گرفت.
گروه دکر کار تنظیم و خوانندگی این ترانه را انجام داده و منتشر کرده بودند.
خواننده گروه حامد کاظمی و آهنگساز و تنظیم کننده آن برادرش توحید می باشد.

بیوگرافی حامد کاظمی و توحید کاظمی خوانندگان گروه دکور بند
اعضای اصلی این گروه را دو بردار توحید و حامد تشکیل می دهند.
آهنگ با همیم کار گروه دکر و برادران کاظمی به مناسبت ازدواج برادرشان هادی بوده که در فیلمی که از جشن ازدواجشان منتشر شد از شبکه اینترنتی پخش شد و به پر دانلودترین ترانه روز تبدیل شد.

عکس پدر هادی و حامد و توحید کاظمی

بیوگرافی حامد کاظمی خواننده دکور بند

حامد کاظمی یکی از خوانندگان گروه دکر است که برادر هادی کاظمی بازیگر و برادر همسر سمانه پاکدل بازیگر است.

ما برادران هر کدام به صورت جداگانه موسیقی را دنبال کردیم، حامد نزد اساتید بزرگی چون صدیق تعریف ،استاد کرامتی و… موسیقی را فراگرفت .تا آنکه تصمیم گرفتیم انرژی های خود را یکی کنیم و یک اتفاق جدیدتر را رقم بزنیم به این ترتیب با دو سبک متفاوت (پاپ و سنتی ) آمدیم و در کنار یکدیگر قرار گرفتیم و فروردین سال ۹۵ گروه « دِکُر» را تشکیل دادیم .

بیوگرافی حامد کاظمی خواننده گروه دکر بند

سوابق و فعالیت ها

حدود سه ماه بعد نخستین قطعه گروه را با نام «خواب زده» منتشر کردیم قطعه بعدی تیتراژ پایانی سریال «آسپرین» و ۵ قسمت ابتدایی آن بود بعد از آن قطعه «زمین گرده» را پخش کردیم که در خندوانه هم دعوت شدیم و آن را خواندیم که با استقبال خوبی مواجه شد و حدود سه قطعه دیگر هم آماده کردیم.

بیوگرافی حامد کاظمی و توحید کاظمی خوانندگان گروه دکور بند +عکس و آثار

سبک گروه دِکُر

ما برای سبکمان اسم نمی گذاریم به آن می گوییم سبک دِکُری در حقیقت سبک ما تلفیقی از موسیقی «سنتی و پاپ» است اما در برخی موارد نخواستیم تلفیقی باشد چون می خواستیم پاپ متفاوت تر داشته باشیم .

اینستاگرام دِکُر باند

بیوگرافی توحید کاظمی خواننده گروه دکور بند

من و حامد خوانندگان گروه هستیم، از دوستان مهمانی که به گروه ما کمک کردند می توان به امید اسکندر «ملودی سازهای گروه»، محمدرضا جوادی «تنظیم کننده» ، احسان جوادی «میکس ومستر» اشاره کرد و اشکان محمدیان هم فعلا رهبر ارکستر ما هستند . بیشترآهنگ های گروه هم با اشعار امین حق نظری منتشر می شود.

بیوگرافی توحید کاظمی خواننده دِکُر

 اینستاگرام گروه دکور بند

dekormusic

آدرس صفحه اینستاگرام حامد کاظمی

hamed.kazemi_

آدرس صفحه اینستاگرام توحید کاظمی

tohid.kazemi

مهمان تلویزیون

فعلا گروه دِکُر کار صحنه ای ندارد ولی در برنامه هایی که از گروه ما دعوت شده می توان به «خندوانه» ،«کتاب باز» و«ماه تمام» و ام شو مجید صالحی که در ماه رمضان پخش شد اشاره کرد.

نظرات