قتل و آتش زدن زن جوان بعد از سرقت طلاهایش +عکس

0

حواشی و ماجرای کامل قتل و آتش زدن زن جوان بعد از سرقت طلاهایش و تصاویر مربوطه را با جزئیات در بخش حوادث مجله تازه میخوانید.

به گزارش حرف تازه از هفت صبح ،نوزدهم اسفند سال گذشته زن جوانی به نام سودا از سالن زیبایی مشگین شهر که در آن مشغول به کار بود خارج شد و به خانه یکی از دوستانش رفت اما دیگر به خانه بازنگشت. خانواده این دختر ۲۸ساله چند روز به دنبال سرنخی از دخترشان بودند اما هیچ ردی از او به دست نیامد تا اینکه به اداره پلیس مراجعه و از ناپدید شدن دخترشان خبر دادند.

 قتل و آتش زدن زن جوان بعد از سرقت طلاهایش +عکس

قتل و آتش زدن زن جوان بعد از سرقت طلاهایش +عکس

روز سه‌شنبه ۲۰ اسفند ماه ۹۸ یک چوپان در نزدیکی سد احمدبیگلو بود که سگ گله‌اش شروع با یک استخوان در دهانش بود به سمت چوپان جوان رفت. چوپان جوان به دنبال سگ گله‌اش رفت و با نیم تنه سوخته یک انسان روبه‌رو شد و در فاصله کمی، نیمه دیگر سوخته شده جسد انسانی پیدا شد

تحقیقات برای شناسایی جسد سوخته شده که یک زن بود در پلیس آگاهی مشگین شهر استان اردبیل ادامه داشت تا اینکه خانواده سودا.ح که به دنبال سرنخی از دخترشان بودند با مراجعه به اداره پلیس و با توجه به مدارک و شواهد پلیسی مشخص شد که جسد سوخته متعلق به سودا، دختر گمشده‌شان است.

 قتل و آتش زدن زن جوان بعد از سرقت طلاهایش +عکس

ماموران به سراغ زن جوان آشنا که مریم نام دارد رفته و این زن در بازجویی‌ها شروع به داستان‌سرایی کرد اما وقتی در تناقض‌گویی‌هایش گرفتار شد، دوربین‌های مداربسته در نزدیکی خانه این زن راز جنایت هولناک را فاش کرد.

کارآگاهان در تحقیقات پلیسی پی بردند که مریم با همدستی برادرش و مرد جوانی دست به قتل سودا زده و پس از سرقت طلاها و پول‌هایش برای پنهان ماندن سرنخ پلیسی جسد او را به نزدیکی سد احمدبیگلو منتقل کرده و در آنجا آتش زده‌اند.برادر و مرد مورد علاقه مریم در عملیات پلیسی دستگیر شدند و در بازجویی‌ها مرد جوان به قتل دختر جوان اعتراف کرد و مشخص شد برادر مریم جسد را پس از جابه‌جا کردن با همدستی مرد جوان آتش زده‌اند.

نظرات