خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال دادستان + زمان پخش

0

سریال “دادستان ″، سریال ایرانی به نویسندگی و کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی  محمد خزائی است. این سریال جنجالی در ژانر سیاسی-معمایی در سال ۹۹ با موضوعی جذاب به سفارش سیما فیلم ساخته خواهد شد. در ادامه مطلب به معرفی سریال “دادستان” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در سال چاری را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال دادستان + زمان پخش

 

خلاصه داستان سریال دادستان

سریال “دادستان” جدیدترین اثر مسعود ده نمکی است که به زودی از تلویزیون نمایش داده می شود. این سریال که فضایی پلیسی و معمایی دارد توسط پدارم اکبری و کریم خودسیانی و به سرپرستی مسعود ده‌نمکی در حال نگارش است تا پس از اتمام نگارش وارد مرحله پیش‌تولید و سپس تولید شود.

داستان سریال دادستان

“دادِستان” که امروز از لوگوی آن رونمایی شد، فضایی متفاوت نسبت به سایر آثار مسعود ده‌نمکی دارد و تجربه‌ای جدید در کارنامه این کارگردان محسوب می‌شود. هنوز هیچ جزئیاتی از داستان، بازیگران و عوامل این سریال منتشر نشده است که به محض انتشار ما این مطلب را به روز رسانی خواهیم کرد.

سریال جدید مسعود ده نمکی

پیش از این، ده نمکی سریال “دارا و ندار” و “معراجی ها” را برای تلویزیون ساخته بود که با استقبال نسبتا خوبی رو به رو شد. از اثار مهم سینمایی وی هم می توان به “اخراجی ها”، “رسوایی” و “زندانیها” اشاره کرد. محمد خزاعی نیز تهیه‌کنندگی آثاری چون “به وقت شام”، “امپراطور جهنم”، “جعبه موسیقی” و… را در کارنامه دارد.

نظرات