سید محمود موسوی مجد کیست؟ جاسوس که محل تردد سردار سلیمانی را لو داد

2

سید محمود موسوی مجد جاسوسی که محل تردد سردار سلیمانی را لو داد کیست؟ در ادامه بیوگرافی و عکس های شخصی و خانواده و سوابق و فعالیت ها و حکم اعدام او را در مجله حرف تازه میخوانید

سید محمود موسوی مجد کیست؟ جاسوس که محل تردد سردار سلیمانی را لو داد

سید محمود موسوی مجد کیست؟

مجد عنصر فریب خورده ای بود که در حوزه‌های امنیتی و نیروهای مسلح به ویژه سپاه قدس اطلاعات جمع‌آوری کرده و محل استقرار و ترددهای حاج قاسم سلیمانی را در اختیار بیگانگان با انگیزه دریافت پول گذاشته است. هنوز درباره اینکه نامبرده چه اطلاعات مهم دیگری را از کشور را فروخته است اطلاعات دقیقی عنوان نشده است.

سید محمود موسوی مجد، جاسوسی در نیروهای سپاه قدس بود. محمود موسوی مجد کسی بود که اطلاعات محل‌های تردد سردار قاسم سلیمانی را لو داده بود. در زمان شهادت سردار سلیمانی گمانه‌زنی‌ها از وجود فردی حکایت داشت که به سرویس‌های بیگانه اطلاعات داده بود.

تصاویر بدون سانسور و پوشش موسوی مجد جاسوس

تصاویر بدون سانسور و پوشش  سید محمود موسوی مجد جاسوس

جاسوسی که محل تردد سردار سلیمانی را لو داد

غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه درباره موسوی مجد گفته است: «سید محمود موسوی مجد، فرزند سید کاظم؛ هم جاسوس سرویس سیا بوده، هم جاسوس سرویس موساد.

وی در قبال اخذ دلار آمریکایی جاسوسی می‌کرده و به اعدام محکوم شده است. شعبه ۱۹ دیوان عالی کشور حکم موسوی مجد را تایید کرده است. در زمانی نزدیک حکم جاسوس سیدمحمود موسوی مجد اجرا می‌شود.»

تصویری با صورتی که نه چندان حرفه‌ای محو شده است منتسب به سیدمحمود موسوی مجد است. از او جز آنچه در بالا ذکر شد اطلاعات زیادی داده نشده است. همین که موسوی مجد جاسوس بوده. پول گرفته. اطلاعات داده. بعد از شهادت سردار سلیمانی شناسایی شده. به اعدام محکوم شده و حکمش به زودی اجرا می‌شود.

حکم اعدام سید محمود موسوی مجد

۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ در حمله پهبادهای آمریکایی به یک خودرو در فرودگاه بغداد سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس به شهادت رسیدند. محمود موسوی مجد خائنی بود در این حمله نقش داشته و به نیروهای آمریکایی کمک کرده بود. حکم اعدام او بزودی اجرا خواهد شد.

منبع: فرارو

2 دیدگاه در “سید محمود موسوی مجد کیست؟ جاسوس که محل تردد سردار سلیمانی را لو داد

  1. علی گفت:

    خدا لعنتش کنه

  2. دا گفت:

    اسمش مجده با سیما لاری قاطیش کردین😐

نظرات