بیوگرافی و سوابق سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت

0

بیوگرافی و سوابق سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت

بیوگرافی و عکس های دکتر سیما سادات لاری دندانپزشک جانشین کیانوش جهانپور و سخنگوی جدید وزارت بهداشت و همسرش و خانواده و سوابق و افتخارات و سن و محل تولد و مدرک تحصیلی و زندگینامه وی را در مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی دکتر سیما سادات لاری دندانپزشک و همسرش + عکس و سوابق

 

بیوگرافی دکتر سیما سادات لاری

دکتر سیما سادات لاری متخصص دندانپزشکی و متولد همدان ،دندانپزشک و عضو هیات علمی بخش رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی همدان است.

سوابق دکتر سیما سادات لاری

در کارنامه مدیریتی و اجرایی لاری ،معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان و عضو هیات علمی بخش رادیولوژی دانشگاه علوم
و اولین دندانپزشکی است که طی ادوار جاری به سمت معاون در وزارت بهداشت منصوب شده است

دکتر سیما سادات لاری ویکی پدیا

دکتر حسن زائری کیست؟

دکتر لاری در دوران معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت طی حکمی، دکتر حسن زائری لطف را به سمت سرپرستی مدیریت حوزه فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب کرد.

دکتر حسن زائری لطف پیش از این در مسئولیت های مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی همدان و مشاور معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت فعالیت می کرد.

بیوگرافی و سوابق سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت

سخنگوی وزارت بهداشت و جانشین کیانوش جهانپور کیست

خانم سادات لاری با حکم سعید نمکی وزیر بهداشت به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت منصوب شد.

دکتر سعید نمکی در حکمی دکتر سیما سادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

در متن حکم نمکی آمده است:«با توجه به سوابق ارزنده اجرائی و حسن سلوک با دستگاه‌های اجرائی مرتبط با حفظ سمت و پست سازمانی، امور سخنگوئی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سرکارعالی محول می شود.

امید است با امانتداری، دقت و پرهیز از هرگونه سیاسی کاری و تمرکز بر جنبه های فنی و تخصصی این وزارتخانه در انجام امور محوله موید باشید.

از آنجا که هرگونه اظهارنظر سخنگو، دیدگاه رسمی دستگاه و وزیر مربوطه تلقی می‌شود لذا قبل از طرح موارد در رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی ضروری است هم آهنگی لازم با اینجانب به عمل آید. لازم به ذکر است قبلاً هیچکدام از همکاران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب نشده‌اند و جناب آقای دکتر کیانوش جهانپور به عنوان رییس محترم مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در طول مدیریت بیماری کرونا از طرف روابط عمومی خبررسانی بیماری کرونا را به عهده داشته‌اند که از زحمات صادقانه و برادرانه ایشان قدردانی می‌شود.»

زندگینامه جانشین کیانوش جهانپور و سخنگوی وزارت بهداشت

علت برکناری کیانوش جهانپور

در مورد علت برکناری جهانپور صحبتی به میان نیامده است اما قسمتی از متن نامه سعید نمکی می توان نشانه ای از علت برکناری کیانوش جهانپور سخنگوی سابق باشد.

حواشی زیادی در دوران سخنگویی کیانوش جهانپور در وزارت بهداشت پیش آمد که از جمله احتمالا اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور در تاریخ ۳۰ بهمن توسط جهانپور در توییترش و سپس مجادله با سفیر چین مواردی از این دست، است

همسر دکتر سیما سادات لاری کیست

 

سوابق جانشین کیانوش جهانپور و سخنگوی وزارت بهداشت

منبع بیوگرافی: مجله حرف تازه

نظرات