بازیگران سریال رستگاری

0

بازیگران سریال رستگاری و اسامی و بیوگرافی و تعداد قسمت ها و تصاویر پشت صحنه مینی سریال رستگاری و بیوگرافی کارگران این سریال آقای مهدی کیا را در مجله حرف تازه مشاهده کنید

بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال رستگاری + زمان پخش

موضوعات محور مقاومت در سوریه از مضامین استراتژیک و مهمی است که دارای سوژه‌های بکر و نابی است که هر یک با قصه‌ای جذاب می‌تواند برای مخاطب دیدنی باشد.
سیما فیلم در همین راستا قصد دارد مینی‌سریالی با موضوع مقاومت در سوریه بسازد که جزو آثار «الف فاخر» این مرکز به شمار می‌آید.»

اسامی بازیگران سریال رستگاری

مینی سریال رستگاری درباره سوریه و حوادث این کشور و حضور داعش و جنگ در سوریه در دستور کار مرکز سیما فیلم قرار گرفت.

این مینی‌سریال توسط مهدی کیا نوشته شده و محمدرضا عباسیان تهیه‌کنندگی آن را عهده‌دار خواهد بود ، هنوز نام بازیگران و هنرمندانی که در این مجموعه ایفاگر نقش هستند مشخص نشده و ما بعد از معرفی بازیگران به آن میردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال رستگاری + زمان پخش

مهدی کیا کارگردان سریال رستگاری

مهدی کیا نویسنده سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار مهدی کیا می‌توان به فعالیت در سریال یک لحظه دیرتر، فیلم قاتلین پیرمرد و فیلم حبیب آقا اشاره کرد که بیشتر در زمینه نویسندگی فعالیت داشته است

نکته مهم درباره این دو اثر درباره سوریه و تغییر رویکرد سیمافیلم در تولید این آثار است. به طور معمول فیلمنامه و طرح به مرکز سیما فیلم ارائه شده و از میان آن‌ها برای تولید انتخاب می‌شود، اما این بار سیما فیلم در این پروسه تغییر رویکرد داده و براساس نیاز مخاطب و جامعه طرح را به نویسنده و تهیه کننده سفارش داده است.

نظرات