تفریحات

بیوگرافی کلاد هیتر بازیگر نقش مسیح در بن هور + درگذشت و علت فوت کلاد هیتر

0

بیوگرافی کلاد هیتر بازیگر نقش مسیح در بن هور + درگذشت و علت فوت کلاد هیتر

کلاد هیتر متولد ۱۹۲۷ در اوکلند کالیفرنیا، درگذشت ۲۸ می ۲۰۲۰، بازیگر و خواننده اپرا بود. در ادامه بیوگرافی و سوابق و همسر و فرزندان و علت درگذشت و فیلم شناسی بازیگر سرشناس آمریکایی را در مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی کلاد هیتر بازیگر نقش مسیح در بن هور + درگذشت کلاد هیتر

بیوگرافی کلاد هیتر

Claude Heater هنرپیشه هالیود و خواننده معروف اپرا، متولد ۱۹۲۷ در اوکلند کالیفرنیا، درگذشت ۲۸ می ۲۰۲۰ پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری روز ۲۸ مه (۸ خرداد) در بیمارستانی در سانفرانسیسکو به مرگ طبیعی درگذشت.

درگذشت کلاد هیتر مسیح سینما

سوابق هنری

هیتر در جریان یک اجرای اپرا در رُم به دلیل صدای خوب و چهره معصومی که داشت توسط هنری هنیگسون مدیر تولید پروژه بن هور برای ایفای نقش عیسی مسیح در این فیلم کلاسیک انتخاب شد.

با جلوتر رفتن تصویربرداری‌ها، کلاد زمان بیشتری را جلوی دوربین قرار گرفت و چند دیالوگ نیز برایش در نظر گرفته شد اما براساس قوانین انگلستان در آن زمان، اگر عیسی مسیح نقشی فرعی در فیلمی داشت، صحبت کردن و نمایش چهره بازیگر آن نقش ممنوع بود؛ بنابراین در طول فیلم هیتر همیشه پشت به دوربین است.

زندگینامه کامل کلاد هیتر بازیگر و خواننده اپرا

درگذشت کلاد هیتر بازیگر هالیوود

به گزارش هالیوود ریپورتر، این بازیگر و خواننده آمریکایی پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری روز ۲۸ مه (۸ خرداد) در بیمارستانی در سانفرانسیسکو به مرگ طبیعی درگذشت.

 

علت فوت بازیگر نقش عیسی مسیح در فیلم بن هور

بازیگر نقش مسیح در فیلم بن هور

او در این فیلم نقش حضرت عیسی مسیح را بازی میکرد. بن هور (۱۹۵۹) فیلمی حماسی-درام به کارگردانی ویلیام وایلر است که یکی از پرآوازه‌ترین و با شکوه‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما به شمار می‌رود. این فیلم که اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته لو والاس است، ۱۱ جایزه اسکار را در کارنامه خود دارد و از سوی بنیاد فیلم آمریکا به عنوان دومین فیلم برتر ژانر حماسی تاریخ سینما معرفی شده است

نظرات