۱۸ خرداد ۹۹ زمان قرعه کشی خودروهای سایپا و ایران خودرو

0

۱۸ خرداد ۹۹ زمان قرعه کشی خودروهای سایپا و ایران خودرو

۱۸ خرداد ۹۹ زمان قرعه کشی خودروهای سایپا و ایران خودرو می باشد که بعد از اعلام نتایج و اسامی برندگان فرعه کشی این بخش بروز میشود. زمان دقیق و قرعه کشی فروش ویژه خوردهای سایپا و ایران خودرو و زمان اعلام نتایج و اسامی را در اینجا بخوانید.

نتایج و اسامی برندگان قرعه کشی خودروهای سایپا و ایران خودرو 18 خرداد 99

سید جواد سلیمانی درباره اجرای طرح فروش فوق‌العاده خودرو، گفت: ثبت‌نام و انتخاب محصولات در این طرح تا ۱۴ خردادماه به صورت ۲۴ساعته ادامه خواهد داشت و پس از آن سایت برای انطباق اطلاعات ارائه شده توسط متقاضیان با سایر نهادها بسته خواهد شد.

قرعه‌کشی فروش ویژه خودروها روز ۱۸ خرداد ۹۹

وی با بیان اینکه صحت‌سنجی و راستی‌آزمایی اطلاعات و بررسی محدودیت‌های اعمال شده برای کاهش واسطه‌گری و ایجاد نظام توزیع عادلانه، در فاصله روز پانزدهم تا هجدهم خردادماه انجام خواهد شد، افزود: متقاضیانی که حائز شرایط باشند و اطلاعات ارائه شده آنها با بانک اطلاعاتی سایر دستگاه‌های حاکمیتی همخوانی داشته باشد در قرعه‌کشی روز ۱۸ خردادماه حضور خواهند داشت.

برندگان قرعه کشی خودروهای ایران خودرو و سایپا ۹۹

قرعه کشی امروز ۱۷ خرداد ۹۹ انجام شد و اسامی منتخبین این طرح پس از پایان قرعه کشی و تایید نهاد‌های نظارتی به صورت عمومی منتشر می‌شود. البته متقاضیانی که در قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو برنده نشوند نیز می‌توانند در طرح پیش فروش ۱۲ مدل از محصولات تولیدی این خودروساز مشارکت کنند.

تعداد قطعی برنده فروش محصولات ایرانخودرو

اسامی برندگان فروش محصولات ایرانخودرو و سایپا

تعداد نفرات برنده قطعی فروش محصولات ایران خودرو

معاون مهندسی سازمان و سیستم‌های ایران‌خودرو گفت: ▪️۳۸۴ هزار و ۸۳۱ نفر از شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی ایران‌خودرو به دلیل نداشتن صلاحیت‌های لازم برای حضور حذف شدند.

به گفته وی، حدود ۵ میلیون و ۲۷۳ هزار و ۸۵۶ نفر برای شرکت در قرعه‌کشی خودرو پیش ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۴ میلیون و ۷۴۴ هزار و ۹۸۴ نفر وارد مرحله ثبت‌نام اولیه شرکت شدند و بعد از پاکسازی شرکت‌کنندگان و حذف کسانی که شرایط حضور در این طرح را نداشتند، تعداد شرکت‌کنندگان به ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر رسید.

در این قرعه‌کشی قرار است ۱۵ هزار خودرو به علاوه ۱۵۰۰ رزرو برای بیش از ۴ میلیون متقاضی انجام شود.

نتایج و اسامی برندگان به متقاضی پیامک زده میشود و پس از آن نتایج قرعه کشی اعلام و افراد برنده می‌توانند به سایت مراجعه کرده و با تکمیل پرداختی‌ها مدارک خود را تحویل دهند.

اسامی برندگان محصولات ایرانخودرو و سهمیه هر کدام

مشاهده سهمیه هر ۴ محصول شرکت ایران خودرو در این طرح فروش فوری نشان می‌دهد کمترین سهم به رانا با ظرفیت ۶۳۰ دستگاه اختصاص دارد.

علاوه بر این سهمیه پژو پارس (TU۵) ۴ هزار دستگاه، سهمیه پژو ۲۰۶ معمولی ۶ هزار و ۳۷۰ دستگاه و سهمیه پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ۴ هزار دستگاه اعلام شده است.

بر این اساس افرادی که برای خرید پژو ۴۰۵ ثبت نام کرده اند بیشترین شانس برنده شدن را دارند و ثبت نام کنندگان پژو پارس کمترین شانس را دارند به طوری که از بین ۵۴۲ متقاضی یک نفر برنده خواهد شد

مدیرعامل گروه سایپا اظهار داشت: قرعه‌کشی برای تخصیص ۱۰ هزار دستگاه از ۷ مدل خودرو گروه خودروسازی سایپا با حضور نمایندگانِ وزارت صنعت، معدن و تجارت، دادستانی کل کشور و دادستانی تهران، سازمان بازرسی کل کشور، مرکز ملی رقابت و سایر نهادهای نظارتی و نیز با پوشش تصویری رسانه ملی برگزار خواهد شد.

مدیرعامل گروه سایپا خاطرنشان کرد: اسامی منتخبین این طرح فروش پس از پایان قرعه‌کشی و تایید نهادهای نظارتی به صورت عمومی منتشر خواهد شد و متقاضیان محترم ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه خودروهای انتخابی خود اقدام کنند.

سلیمانی از آغاز عرضه ۳۰ هزار محصول دیگر سایپا در قالب طرح پیش‌فروش خبر داد و افزود: پس از انجام قرعه کشی طرح فروش فوق‌العاده، عرضه ۳۰ هزار دستگاه دیگر را در قالب طرح پیش‌فروش آغاز خواهیم کرد.

اسامی برندگان قرعه کشی خودرو رانا

اسامی برندگان قرعه کشی خودرو رانا

اسامی برندگان فروش محصولات ایرانخودرو پژو پارس

اسامی برندگان فروش محصولات ایران خودرو خودرو پژو پارس
اسامی برندگان خودروی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس

اسامی برندگان قرعه کشی خودروی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس

اسامی برندگان پژو ۲۰۶ معمولی

اسامی برندگان فروش محصولات ایرانخودرو پژو ۲۰۶ معمولی

در حال تکمیل و درج اسامی کامل برندگان بعد از اتمام قرعه کشی

نظرات