بیوگرافی باران نیکراه مجری و دکلمه گو و همسرش کیست +‌عکس جدید و رازهای زندگی

0

بیوگرافی باران نیکراه مجری و دکلمه گو و همسرش کیست +‌عکس جدید و رازهای زندگی

باران نیکراه مجری و گوینده و دکلمه خوان اینستاگرامی می باشد. باران نیکراه با نام اصلی محدثه نیکراه متولد ۲۰ شهریور ۱۳۶۷ در گیلان است و با دکلمه خوانی و نریشن خوانی در بین مردم محبوب و شناخته شد. او بیشتر در اینستاگرام به واسطه دکلمه هایش، به شهرت رسیده است. یک خواهر به نام مهسا و یک برادر به نام بهتاش دارد و پدرش کارمند اب وفاضلاب گیلان بوده است ادامه بیوگرافی باران نیکراه و همسرش می پردازیم. با ما در مجله حرف تازه همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید باران نیکراه | مجری و گوینده

بیوگرافی باران نیکراه

باران نیکراه با نام اصلی محدثه نیکراه مجری و گوینده تلویزیون و دکلمه خوان اینستاگرامی در ۲۰ شهریور ۱۳۶۷ در گیلان متولد شد. نام اصلی اش محدثه و بردارش در عرصه موسیقی فعالیت دارد. او دانشجوی دکترای رشته فیزیک اتمی – مولکولی است. وی در کنار تحصیل به گویندگی و مجری گری به زبان فارسی و انگلیسی می پردازد. به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد و دکلمه هایی نیز به زبان انگلیسی گویندگی کرده است. او در مهر ماه ۱۴۰۲ به علی ضیا گفت: مدتی در ماسین می خوابیدم و جایی برای زندگی نداشتم.

مهمان برنامه باضیا

وقتی علی ضیا ماشین‌خوابی گوینده خوش صدا را لو می‌دهد! باران نیکراه مجری و گوینده در «باضیا»: یک ماه و نیم در ماشین می‌خوابیدم و فقط قبل از هر اجرا در پانسیون دوش می‌گرفتم! مادر و پدرم هنوز از این موضوع خبر ندارند!

سالهای فعالیت

نیکراه کارش را با عنوان مجری برگذاری کننده جشن ها و همایش های دانشگاهی آغاز کرد و کم کم به سمت نریشن خوانی نیز رفت. او خاطر تسلط به زبان انگلیسی اجرای برخی همایش ها به این زبان را نیز برعهده داشته است.

مجری اینستاگرامش

وی نخستین بار در تلویزیون اوایل پاییز ۱۳۹۵ با برنامه “نسیم دانش”، در قاب تلویزیون از طریق شبکه نسیم دیده شد. سپس سال ۹۷ با برنامه “سوتکا” از شبکه گیلان نیز همکاری داشت.

نیکراه فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد. او در ابتدا به عنوان گوینده در رادیو و تلویزیون فعالیت می کرد. سپس به عرصه اجرا نیز وارد شد و مجری برنامه های مختلف تلویزیونی و رادیویی شد. او همچنین به عنوان مخترع نیز فعالیت می کند و تاکنون چند اختراع ثبت شده دارد.

نیکراه به دلیل صدای خوب و جذابش و همچنین دانش و اطلاعات خود در زمینه های مختلف شناخته می شود. او در زمینه های مختلف هنری، علمی و اجتماعی فعالیت می کند و به عنوان یک چهره فعال در جامعه شناخته می شود.

بیوگرافی باران نیکراه

جالب است این روزها خیلی از افراد وی را بیشتر به واسطه ی دکلمه های کوتاهی که در اینستاگرام و تلگرام دست به دست می شود می شناسند که البته صدای زیبا و دلنشین او را هم نمیتوان دست کم گرفت.

ازدواج و همسر باران نیکراه

باران نیکراه در برنامه باضیا در مهرماه ۱۴۰۲ به ماجرای ازدواجش اشاره کرد که شروف ازدواج بوده اما از آن گذشته و منصرف شده است. او به علی ضیا گفت نمی خواهم در مورد به هم خوردن ازدواجم صحبت کنم . وی در حال حاصر مجرد است.

باران نیکراه در اینستاگرام

baran_nikrah

باران در اینستاگرامش با انتشار این عکس نوشت:

میدانی مامان…
من همیشه از حرف‌زدن‌ها و پُست‌ گذاشتن‌های مناسبتی فرار می‌کنم
اینکه مثلاً در یک روزِ خاص
به یادِ کسی، چیزی یا مشخصه‌ای در زندگی‌مان بیافتیم
بعد یکی یکی دلایلِ دوست‌داشتنش را لیست کنیم و بگوییم اگر نباشد نمی‌شود، یا چه خوب که هست!
اما راستش مامان…
اینبار دلم خواست مناسبتی، ‌
به چیزی که بی‌وقفه در تمامِ این یکی دو سال سفر رفتن‌های گاه و بی‌گاه مغزم را می‌خورَد، اعتراف کنم

عکس باران نیکراه و برادرش بهتاش

باران نیکراه و همسرش

او درمورد شروع کار و ورود به شغل اجتماعی و مخالفت خانواده اش می گوید: روزهایی را به یاد می‌ آورم که خانواده‌ ام به‌ شدت مخالف اجرا بودند می‌گفتند محیط را نمی‌ شناسند و چون دختر هستم از ناامنیِ محیط می‌ ترسند

یک‌ وقت‌ هایی حتی مجبور بودم به‌ دروغ بگویم که در دانشگاه کلاس دارم تا بتوانم خودم را به همایش‌ ها برسانم و طبیعی است که اجازه‌ رفتن به شهر دیگری برای اجرا را نداشتم. اما از خانواده که رد شدم تازه به خانِ اجتماع رسیدم روزهایی را به یاد دارم که با یک کوله به تهران می‌ آمدم ممکن بود پانسیونی پیدا نکنم، لباس‌ هایم در کوله چروک می‌ شدند و نامناسب برای اجرا در همایش‌ هایی که هرکدام از آدم‌ ها به شکیل‌ ترین شکل ممکن برایشان آماده می‌ شدند، خیابان‌هایی که بلد نبودم و اعتماد به‌ نفسی که باید حفظ می‌ شد و …

سفیر کودکان سندروم داون

خانم نیکراه در سال ۱۳۹۶ در طی حکمی از سوی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره کانون سندروم داون استان گیلان، به عنوان سفیر کودکان این استان منصوب شد!

او در ۱۳۹۷ به عنوان چهره سال گیلان در گروه فعالیت های اجتماعی معرفی شد! او در گفتگویی در مورد چهره های شاخص گیلان گفت: ” ما گیلانی ها اصلا ناسونالیست نیستیم و قدر داشته هایمان را می دانیم

آلبوم عکس و تصاویر باران نیکراه

عکس های جدید باران نیکراه

عکس های جدید باران نیکراه

عکس های جدید باران نیکراه

 عکس های جدید باران نیکراه

عکس های جدید باران نیکراه

عکس های جدید باران نیکراه

عکس های جدید باران نیکراه

عکس های جدید باران نیکراه

اختصاصی از مجله اینترنتی “حرف تازه

با ما همراه باشید.

نظرات