تفریحات

لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی چه بود؟ +لایو عاشقانه رومینا و بهمن

1

لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی چه بود؟

لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی به تازگی رازهایی را فاش کرده که توسط دوستش مونا محمدی افشاگری شده و گفته که رومینا ازسوی بهمن خاوری تهدید می شده. در ادامه همه اظهارات و حرف های دوستدوران بچگی و نوجوانی رومینا اشرفی را بطور کامل بخوانید

لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی چه بود؟ + افشاگری مونا دوست رومینا از لایو اینستاگرامی

لایو عاشقانه رومینا و بهمن

رومینا دختر ۱۳ ساله تالشی که توسط پدرش به قتل رسید . قتل رومینا همه رو شوکه کرد . رومینا بخاطر عشقی که به بهمن داشت توسط پدرش در خواب سلاخی شد . ماجرای قتل رومینا از انجایی شروع شد که رومینا با بهمن فرار کرد . لایو جنجالی بهمن هم پدر رومینا را بیشتر از همیشه تحریک کرد .

لایو عاشقانه رومینا و بهمن

مونا دوست رومینا اشرفی کیست؟

به گزارش حرف تازه نقل از فراز، مونا م دوست صمیمی رومینا با صحبت‌هایش رازی را فاش کرده و گفته: رومینا تقریبا یک ماه قبل از این اتفاق به وی گفته که در اینستاگرام در لایوی شرکت کرده و در آن زمان بهمن همه آن لایو را ضبط کرده و به وسیله ‌آن، او را تهدید می‌کرده و او نیز از ترس پدر، موضوع را مخفی نگه داشته بود.

اما اولین روایت قتل رومینا این بوده که روز اول خرداد ماه سال‌جاری دختری ۱۳ساله به نام رومینا اشرفی در تالش به دست پدرش با ضربه‌های داس به قتل رسید. ظاهرا او به پسری ۲۹ساله به نام بهمن خاوری علاقه‌مند بوده و قصد داشته با او ازدواج کند؛ اما به‌دلیل مخالفت پدر از خانه فرار می‌کند و در نهایت پس از بازداشت و تحویل به خانواده از سوی پدرش در حالی که خواب بوده به قتل می‌رسد.

ماجرای لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی چیست

او در ادامه با لحن کودکانه‌ای می‌گوید: «رومینا به من گفت که در اینستاگرام در لایوی شرکت کرده و در آن زمان بهمن همه آن لایو را ضبط کرده است و حالا با آن مرا تهدید می‌کند.»

بر اساس اظهارات مونا، رومینا حتی هنگامی که با بهمن صحبت می‌کرد از جانب وی تهدید می‌شده است. او با شنیدن تهدید شدن رومینا توسط بهمن این علت را که چرا به پدرش نمی‌گوید، جویا شده و رومینا در جواب گفته است: «اگر پدرم بشنود خیلی عصبانی خواهد شد و مرا می‌کشد!»

مونا که در زمان مرگ دوستش با تماسی خود را به خانه او می‌رساند و آخرین دیدارشان وقتی است که پیکر بی‌جانش را به آمبولانس انتقال می‌دهند، در مورد روابط رومینا با پدرش می‌گوید: «رابطه او با پدرش خوب بود. دوستش داشت؛ اما رومینا می‌گفت که خیلی از پدرش می‌ترسد.»

در ادامه مادر مونا محمدی نیز در حالی که مدام می‌گوید رومینا را تهدید کردند، رومینا را با تهدید بردند حرف‌های دخترش را تصدیق می‌کند و ادامه می‌دهد ما از گذشته خانواده رومینا را می‌شناختیم. پدر رومینا اشرفی همچین مردی نبود، مادرش این چنین نبود. اصلا اینطور خانواده‌ای نبودند. او در تعریف و تمجید از رومینا نیز می‌گوید: «رومینا هم اصلا دختری نبود که عاشق پسری بشود!

افشاگری مونا دوست رومینا درباره تهدید بهمن

مونا محمدی از دوستان رومینا است که به گفته مادرش از کودکی با آنها رابطه خانوادگی داشته‌اند.

دوست صمیمی رومینا می‌گوید، رومینا تقریبا یک ماه قبل از این اتفاق به وی گفته که در اینستاگرام در لایوی شرکت کرده و در آن زمان بهمن همه آن لایو را ضبط کرده و به وسیله ‌آن، رومینا را تهدید می‌کرده است. رومینا هم از ترس پدر، موضوع را مخفی نگه داشته بود.

او در این مصاحبه از گفت‌وگوی کوتاهی که با رومینا داشته است، می‌گوید؛ گفت‌وگویی که هنگام بازگشت از مدرسه یا یکدیگر داشته‌اند و شاید در آن زمان هیچ یک گمان نمی‌کردند که روزی سر رومینا را بر باد دهد.

مونا می‌گوید: «در تاریخ ۵ اردیبهشت با تماس مدیر مدرسه برای کاری با رومینا به مدرسه رفتیم. در مسیر بهمن خاوری، کسی که حالا به‌عنوان یکی از متهمان و عوامل قتل رومینا در بازداشت به سر می‌برد، سوار بر موتور جلوی مدرسه پرسه می‌زد.»

او می‌گوید وقتی از رومینا پرسیدم که آن پسر اینجا چه می‌کند در جواب گفت: «چیزی به تو می‌گویم؛ اما به پدرم هرگز نگو!»

 

1 دیدگاه در “لایو اینستاگرامی رومینا اشرفی چه بود؟ +لایو عاشقانه رومینا و بهمن

  1. شیرین گفت:

    اینا یعنی چییی؟یمشت نصفه نیمه ناقص…بهتر نیس اگه متنی رو مینویسی کامل بگی

نظرات