معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم سلفی با رستم

0

فیلم “سلفی با رستم، فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی حسین قناعت و همچنین تهیه کنندگی حسین قناعت است. این فیلم در ژانر کودک و نوجوان-فانتزی در سال ۹۸ ساخته و  شش ماه است که در انتظار اکران است. این فیلم که در حوزه کودک و نوجوان ساخته شده است، حالا با شرایط کرونایی و تعطیلی سینماها، پیش بینی می شود این فیلم برای اولین بار به صورت آنلاین اکران شود. ”سلفی با رستم” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه ای و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم سلفی با رستم

 

خلاصه داستان

فیلم “سلفی با رستم” روایتگر دختربچه ای ۱۰ ساله است که بعد از برملا شدن راز پدر و مادرش زندگی اش دگرگون شده و اتفاقات و ماجراهای جدیدی در زندگی او رخ میدهد…

داستان فیلم سلفی با رستم

حسین قناعت، کارگردان این فیلم درباره آخرین وضعیت “سلفی با رستم” گفت: “مراحل فنی این فیلم به پایان رسیده و آماده نمایش شده است و برای دریافت پروانه نمایش برنامه ریزی می‌کنیم.”

 

اسامی بازیگران فیلم سلفی با رستم

اسامی بازیگران فیلم سلفی با رستم

 

دیگر عوامل

نویسنده، کارگردان و تهیه کننده : حسین قناعت، سرمایه گذار، مجری طرح و جانشین تولید : میثم آهنگری، مدیر تولید : فریباسادات خلیلی، مدیر فیلمبرداری : افشین علیزاده، صدابردار : فرهاد تبریزی، تدوین : پریسا پروین نیا، آهنگساز : مهدی گورنگی، صداگذار محمود موسوی نژاد، طراح صحنه و لباس : کیوان ذوالفقاری، طراح گریم : جنان صدفی، مدیر برنامه ریزی : زهرا جهرمی، برنامه ریز : حمیدرضا ازوجی، مدیر صحنه : پگاه نایب، منشی صحنه : هدیه نصیری، دستیار یک کارگردان : جواد صالحی، دستیار دوم کارگردان : اشکان نصرالدیوانی، مدیران تدارکات : اصغر بازگشا، فرهاد هواخواه، دستیار تولید : علی کریمی، جلوه های ویژه : صالح کشوردوست، ردا مرادی، مدیر مالی : فاطمه سادات طبایی، امور اداری و حسابداری : فریماه تبریزی و عکاس و فیلمبردار پشت صحنه : پیام باورصاداحمدپور و مشاور رسانه ای : امین اعتمادی مجد.

 

نظرات