خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال سنجرخان + زمان پخش

0

سریال “سنجرخان”، سریال ایرانی به کارگردانی محمدحسین لطیفی است. این سریال در ژانر تاریخی در سال ۹۹ ساخته و قرار است برای اولین بار در سال جاری از شبکه نمایش خانگی منتشر شود. ابتدا قراربود این سریال را ضیالدین دری کارگردان سریال “کیف انگیلیسی” بسازد که متاسفانه چندی قبل فوت کرد. پیش تولید این سریال قبل از شروع سال ۹۹ به تعویق افتاده بود اما به دلیل شیوع گسترده کرونا و توقف همه سریال ها، متوقف شد و این روزها دوباره از سر گرفته شده است. در ادامه مطلب به معرفی سریال “سنجرخان” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در سال ۹۹ را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال سنجرخان + زمان پخش

 

خلاصه داستان

هنوز جزئیاتی از داستان این سریال مشخص نشده است. “سنجرخان” وزیری مشهور به سردار اکرم، در زمانی که روس‌ها مناطق مختلف ایران از جمله کردستان را اشغال کرده بودند با آگاهی از عمق بحران و فشارهای زیاد اشغالگران ابتدا با فرستادن نامه‌هایی به حاکم سنندج و اجازه از آنها، درخواست اذن جنگ کرد.

داستان سریال سنجرخان

او بعد از ناامید شدن از حمایت آنها، در آغاز کار به جنگ با قشون انگلستان برخاست و با شکست انگلیسی‌ها راه جنگ با روس‌ها برای این او هموارتر شد بنابراین با اتکا به نیروهای مردمی روستاهای اطراف سنندج راهی میدان نبرد با روس‌ها شد.

 

اسامی بازیگران سریال سنجرخان

محمدحسین لطفی، کارگردان در ارتباط با امکان استفاده از بازیگران شاخص و مطرح تلویزیون در سریال “سنجرخان”، گفت: “این پروژه کاملا ملى است و تمام تلاش خودمان را مى کنیم که با بهترین شرایط ممکن این سریال را بسازیم.

اسامی بازیگران سریال سنجرخان

حدود ١۵ درصد بازیگران این پروژه ملى از بازیگران شاخص تلویزیون خواهند بود و حدود ٨۵ درصد از بازیگران سریال «سنجرخان» از بازیگران حرفه اى استان کردستان و استان هاى همجوار انتخاب خواهند شد.”

نظرات