بهمن خاوری عشق رومینا اشرفی کیست؟ + اینستاگرام بهمن خاوری

4

بهمن خاوری دوست پسر ۳۵ ساله رومینا اشرفی کیست؟

بهمن خاوری دوست پسر ۲۹ ساله رومینا اشرفی درباره دوستی و نحوه فرار با رومینا و عشق چند ساله به دختر ۱۴ ساله، توضیحاتی را به پلیس ارائه داده که در ادامه اعترافات وی و ادعاهای عموی رومینا اشرفی و پدرش را در ابن مقاله میخوانید

بهمن خاوری دوست پسر 35 ساله رومینا اشرفی کیست؟ + اعترافات بهمن و عموی رومینا

بیوگرافی بهمن خاوری

بهمن خاوری متولد ۱۳۷۰ و ۲۹ ساله از اهالی حویق از توابع تالش است که بعد از کشته شدن رومینا اشرفی دختر ۱۴ ساله تالشی نامش بر زبانها افتاده است.

به گزارش حرف تازه از رکنا، برای بررسی هرچه بهتر این پرونده با اسفندیار اشرفی، عموی رومینا اشرفی و همچنین بهمن خاوری، همان پسری که یکی از شخصیت‌های این داستان دردناک است، به گفت‌و‌گو نشستیم. ناگفته پیداست که اظهارات این دو نفر که در جناح‌های مقابل یکدیگر قرار دارند، کاملا با هم در تضاد است و نگارنده هم تلاشی ندارد تا حقی را بین آنها تقسیم کند و گزارش، صرفا روایتی است از یک قتل ناموسی دیگر.

عکس بهمن خاوری نامزد رومینا اشرفی

اعترافات بهمن خاوری دوست پسر رومینا

دوستش دارم و اجباری در کار نبود: ماجرا از ارتباط رومینا و بهمن آغاز شد. بهمن حدودا ۳۵ سال دارد و حالا و بعد از رومینا زندگی خود را نابود شده می‌داند: «چند سالی بود که عاشق هم بودیم و بالاخره تصمیم گرفتم تا یک نفر را بفرستم و او را از پدرش خواستگاری کنم.

عشق اتشین از ۹ سالگی رومینا

از ۹ سالگی عاشقم بود و منو می ‌خواست. یازده ساله که شد با هم حرف زدیم و وابسته شدیم! از همان روز‌هایی که رومینا توانست در دستان کوچک خود گوشی همراه بگیرد، رابطه رومینا و بهمن دور از ید خانواده در فضای مجازی ادامه پیدا کرد.

بهمن خاوری اهل کجاست؟

بهمن خاوری ۲۹ ساله بود که در کوچه پس کوچه ‌های روستای حویق برای اولین ‌بار با رومینای ۹ ساله آشنا شد. بهمن ساکن حویق نبود، اما خانه‌ ی او کمتر از یک کیلومتر با حویق فاصله داشت و عصر‌ها که از کارگری خلاص می‌ شد، می ‌توانست قدم ‌زنان خود را به حوالی خانه رومینا برساند.

اطلاع مادر رومینا از عشق دخترش

مادر رومینا از همان روز‌ها از رابطه دختر دوازده ساله‌ ی خود با پسری که فقط یکی، دو سال با همسر خود اختلاف داشت، آگاه بود؛ اما این رابطه را از پدر رومینا مخفی و در خلوت با دختر خود جدل می ‌کرد. مخالفت و اصرار رومینا به رابطه‌ خود، سرانجام به گوش پدر نیز می ‌رسد!

پس از اینکه آوازه رابطه رومینا و بهمن به پدر رسید، یک هفته گوشی تلفن از رومینا گرفته شد! بهمن خاوری در این یک هفته مطلقا خبری از رومینا نداشت تا اینکه بالاخره یک روز صبح از گوشی خود

پیام رومینا به بهمن:

امروز ظهر بیا سرکوچمون و منو با خودت ببر! “

بهمن پاسخ مثبت خود را بدون تعلل می ‌دهد. او پیش از این آدم به خانه رومینا فرستاده بود و از پدر خواستگاری دختر را کرده است، اما پدر به بهمن دختر نداده است، بهمن سنی است و خانواده شیعه رومینا چنین پیوندی را صلاح ندانسته ‌اند! همین مسئله و اصرار رومینا برای فرار از خانه کابوس‌ وار پدری، بهمن را مصمم می ‌کند تا ظهر اردیبهشت ماه رومینا را همراه با کیف کوچکی از وسایل شخصی‌ او به سوی خانه خواهر بزرگ خود ببرد.

بهمن خاوری می ‌گوید که شش، هفت روزی را که فرار کردند، رومینا در خانه خواهر بزرگ او مانده بود و خود نیز در خانه یکی دیگر از خواهران خود! تاکید اوست که در این مدت آن‌ ها جدا از هم بودند و بهمن تلاش کرده است تا لااقل صیغه محرمیت میان آن دو خوانده شود. به ‌رغم تلاش ‌های بهمن برای صیغه کردن رومینا، در این مدت پدر رومینا بار‌ها او را تهدید به مرگ و انتقام کرده است و گفته است:

مخالفت به دلایل یکی نبودن مذهب

اما از آنجایی که مذهب ما یکی نبود، مخالفت کردند. به همین خاطر هم دختر به من گفت که پدرم رضایت نمی‌دهد و باید فراری‌اش بدهم. همین شد که باهم فرار کردیم و پنج روزی ناپدید شدیم. بعد از این ماجرا بود که پدرش در پاسگاه حویق از من به جرم آدم‌ربایی شکایت کرد. حتی به من تهمت زد که دخترش را بیهوش کردم و گاو و طلاهایش را هم دزدیدم. وقتی پاسگاه دختر را خواست و او هم به آن‌ها گفت که به خواسته خودش با من آمده است. ولی پدرش بیخیال نشد.

عکس منتشر شده از رومینا و بهمن خاوری

عکس اینستاگرام دوست پسر و خواستگار رومینا

شکایت به جرم آدم ربایی

در آگاهی آستارا هم از من شکایت کرد و چند روز بعد آگاهی با من تماس گرفت. ولی چند نفر از بستگان آمدند و خواستند که ما با هم صیغه کنیم تا ماجرا تمام شود. ولی آن مرد با پلیس هماهنگ کرده بود تا من را دستگیر کنند. موقع بازجویی من گفتم که آن دختر را دوست دارم و اجباری در کار نبوده و دختر هم در بازجویی این حرف‌ها را تایید کرد. یک شب در بازداشتگاه ماندم اما در نهایت تبرئه شدم.»

بهمن در هنگام وصف ماجرایی که رخ داده بود، در هیچ کدام از جملاتش از نام رومینا استفاده نکرد. وقتی علت را جویا شدم گفت: «نمی‌تونم اسمش رو بگم، چون اون ناموسم بوده.»

اعترافات بهمن خاوری دوست پسر رومینا و عموی رومینا

ادعاهای اسفندیار اشرفی درباره گفته های بهمن خاوری

اسفندیار اشرفی، عموی رومینا می‌گوید: اصلا تفاوت مذهبی موضوع مهمی نبوده است و این پسر برادرزاده‌اش را تهدید کرده بود: «این پسر رومینا را با زور و تهدید اینکه او را می‌کشد با خود برد و ۶ روز تمام هم او را نگه داشت. بعد از این موضوع حتی ما خواستیم که بیایند و خواستگاری کنند اما خانواده آن پسر گفتن نه، پسر ما اشتباه کرده است. حتی عاقد آمده بود که عقدشان کند اما آن پسر قصدش چیز دیگری بود.»

تهدید شدن خانواده اشرفی توسط دوست پسر رومینا

عموی دختر ۱۴ ساله تالشی می‌گوید: آن پسر در این مدت بارها با من تماس گرفته و ما را تهدید کرده است. به ما فحاشی می‌کند. اگر از رومینا عکسی نمی‌فرستاد این مسائل پیش نمی‌آمد. اصلا کدام مردی وقتی بخواهد با یک دختر ازدواج کند، عکسش را در اینستاگرام می‌گذارد؟ کدام مردی عکس ناموسش را در دنیا پخش می‌کند؟»

حال و روز مادر رومینا اشرفی

مادرش ۴۰ سال بیشتر ندارد و این روزها هم عزادار است. او هم فامیل ما و مثل خواهرمان است. حالا چه کنیم؟ او ولی دم است و باید برای پرونده تصمیم بگیرد. برادر من یک پسر ۶ ساله هم دارد. حالا زندگی‌اش نابود شده است. ما خانواده باآبرویی بودیم اما آن پسر همه زندگی ما را به هم زد.»
باقری وکیل دادگستری و فعال حقوق کودکان: رویه قضایی در این پرونده‌ها تسامح است

رضا اشرفی پدر رومینا قصاص نمیشود

وکیل دادگستری حکم قتل در شرایط این چنینی را حبس به علاوه دیه معرفی می‌کند: «از آنجایی که قاتل خود ولی دم بوده است، دیگر حکم قصاص اینجا معنایی ندارد. اما حبس و دیه وجود دارد که بازهم تصمیم چند و چون آن با قاضی پرونده است. دیه هم ابتدا به مادر، سپس به خواهر و برادر تعلق می‌گیرد.»

متهم در تحقیقات پلیس، علت و انگیزه قتل دخترش را اختلافات خانوادگی و فرار او از منزل به قصد ازدواج با مردی ۳۰ ساله بر خلاف رضایت او به دلیل اختلاف سنی زیاد عنوان کرد./ منبع رکنا

حویق از توابع تالش کجاست؟

بخش حویق از توابع شهرستان تالش ۳۲ هزار نفر جمعیت دارد
شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت با بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

4 دیدگاه در “بهمن خاوری عشق رومینا اشرفی کیست؟ + اینستاگرام بهمن خاوری

 1. غیرت گفت:

  لطفا الکی نظر ندید و خودتون جای پدرش بزارید.
  یک عمر زحمت و رنج بکش و بچه بزرگ کن تا با آبرو و بهترین صورت زندگی کنی بعد یه … بیاد بخواد ببره بدبختش کنه
  از طرفی هم دختره خودش نمیفهمه که تو خیرشو میخوای و اسرار کنه(هیچ پدر و مادری بدخواه فرزندشون نیستن)
  با این حال باید خوب براش توضیح میدادن بعد تصمیم رو با خودش میزاشتن تا بره خودش میگه ناموسمه و بیچاره بشه.
  اگر ناموسته چرا عکس خواهر مادرتو پخش نمیکنی؟ من جای آقا رضا بودم سر پسره بی ناموس رو هم میبریدم. اون دستو نباید دستبند زد باید بوسید.

 2. عدالت گفت:

  چراهمش مینویسدبهمن۳۵ سالشه..عکسش شناسنامه اش که توکادرهست متولد۷۰..یعنی۲۹ سالشه..عمورومیناآدم فریبکار ودروغگوییه که میگه بازور وترس چاقو بهمن رومینا رو فراری داده درحالیکه دخترخودش اعتراف میکنه بامیل خودش باپسرمورد علاقه اش رفته.اینکه دونفر همو بخون و پدر بخاطراینموضوع سر دخترش رو ببره از هیچ حیوانی بر نمیاد چه برسه به یک پدر..پدروعمو بایداعدام بشن تابخاطر حرف مردم و خودخواهی خودشون نیان سر یک طفل معصوم رو ببرن

 3. ستاره گفت:

  هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد. هر روز قتل و جنایت کودکان…..ای ایران دریغ از تو که اباد بینمت؟؟!!

 4. الکسا گفت:

  خدا نور بی کران رحمتش رو بر وجودت ببارونه دختر نازنین

نظرات