خداحافظی تتلو از دنیای موسیقی و خوانندگی + عکس و علت خداحافظی

0

خداحافظی تتلو از دنیای موسیقی و خوانندگی + عکس و علت خداحافظی

خداحافظی تتلو از دنیای موسیقی و خوانندگی با انتشار پستی در تلگرام را در این مطلب از مجله حرف تازه و علت واقعی و اصلی خداحافظی امیر تتلو از خوانندگی را با عکس و تصاویر مربوط به خبر را میخوانید

خداحافظی تتلو از دنیای موسیقی و خوانندگی + عکس و علت خداحافظی

علت خداحافظی تتلو از موسیقی

امیر تتلو خواننده جنجالی و پرحاشیه با انتشار پیامی خطاب به هواداران خود در تلگرام از دنیای موسیقی و خوانندگی خداحافظی کرد.

البته رفتن تتلو از دنیای خوانندگی و حتی ورزش نیست. تتلو در یکی از آهنگ هایش هم می گوید «خیلی وقتا کم آوردم خداحافظی کردم ولی بازم که اومدم و از طرفی امیر تتلو بعد از آلبوم تتلیتی از عالم خوانندگی خداحافظی کرده بود اما دوباره برگشت …

امیر تتلو با نام اصلی امیرحسین مقصودلو، که چند وقت اخیر باعث حواشی و اتفاقات زیادی شده و بعد از مهاجرت به ترکیه ایجاد کرده است.

پیج شخصی وی بارها توسط اینستاگرام بسته شده و او با نام های جعلی دوباره وارد این شبکه اجتماعی شده است و حالا با بستن اکانت تلگرامش گفته که از دنیای موسیقی خداحافظی کرده است.

لازم به ذکر است که صفحه اینستاگرام تتلو با بیش از ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار فالور به دلیل درخواست غیراخلاقی تتلو از دختران کم سال و دختران زیر سن‌ قانونی مسدود شد. همچین پیج دوم و جایگزین تتلو که مربوط به برنامه‌ها و تصاویر کنسرت‌های او بود نیز بسته شد. تلاش‌های تتلو برای بازگرداندن صفحه اش ناکام بود.

علت خداحافظی تتلو از خوانندگی

حذف کانال تلگرام تتلو

صفحه تلگرامی امیر تتلو نیز توسط این خواننده زیرزمینی پرحاشیه حذف شد. در این رابطه بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توئیتر خود نوشت: «شاید باورتان نشود ولی ‎تتلو کانال تلگرامی اش با یک میلیون و دویست هزار عضو را بست و با توهین به اعضای کانال،گفت از موسیقی خداحافظی کرده است!

بر این اساس تتلو با پاک کردن پست هایش در کانال تلگرامی، دسترسی هوادارانش به آهنگ ها و پست ها اختصاصی خود را محدود کرد و با صراحت اعلام کرد که دیگر قصد فعالیت در حوزه موسیقی را ندارد.

ماجرای خداحافظی تتلو از دنیای موسیقی

امیر تتلو اعلام کرد تمام شده است و از خوانندگی خداحافظی می کند. تتلو گفت آخرین آهنگ او قسم بوده و بعد از آن هر کاری بیرون داده است مربوط به قبل است. تتلو از هواداران و شرایط شکایت کرد و اعلام خداحافظی کرد.

برخی از رسانه ها این اتفاق را یک بازی استراتژیک دیگر تتلو برای کشاندن طرفدارانش به کانال یوتیوب اش، با بیزنس پلان جذاب تر عنوان کردند.

متن رفتن امیر تتلو از دنیای موسیقی

پست اول تتلو

راستش تا صبح بیدار بودمو فقط و فقط فکر !! به یه نتیجه ی خوب رسیدم !! من فهمیدم وقتى بقیه نمیخوان ، نمیشه به زور و یه نفرِ جلو رفت !! از همه درها امتحان کردم ! نشد ! وقتى انقدر نمیشه یعنى خدا نمیخواد !! من فهمیدم کلاً منو نمیخوان ، حالا من بیام روزى ٢٠ ساعت بدوئم !! آلبومَم که تموم شد ! حالا بیام ١٠ تا آلبومِ دیگه بسازم ! همه حرفامَم که زدم ! خدایا خودت میدونى که تو هر زمینه اى هر چى از دستم برومد کردم !! حالا که گل نکاشتم هیچى تازه شدم دردسر واسه تیمى که خدا میدونه از بچگى فقط آرزوم قهرمانیش بوده !! همون نباشم بهتره !!! معذرت میخوام از همه !! قول میدم دیگه هیچ جا تو هیچ زمین ورزشى دیده نشم و قول میدم کلاً گُم و گور شم !!!!! با آرزوى عشق و بهترین ها براى ایران و ایرانى اینجانب امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو کلا دیگه تو هیچ زمینه اى فعالیت نخواهم کرد !!! فقط یه ویدئو میمونه از آهنگِ ” تو تو دیدِ من نیستى ” و تو اون ویدئو هم آخرش میمیرم براى همیشه !! خداحافظ

پست دوم تتلو روز بعد

خودم گفتم اونایى که اضافیَن خودشون میرن !! الآن بهم ثابت شد اضافیَم !! وقتى میرم والیبال آخرش اونجورى بیرونم میکنن !! وقتى دعوتم میکنن و بعدش دردسر و حاشیه ساز و ممنوع الورود به تمرین میشم !! وقتى حتى راه آهن تَهِ جدولى میگه ما نمیدونیم شاید یارو خودش میخواد تیم بسازه ! وقتى موزیکام رو میگن غیر مجاز و همه جا حتى زیر کامنتا پُرِ فحشِ !!! یعنى چى ؟؟ یعنى بمیر !!! آره من حسى که دارم یه چیزى مثل اعدامِ !! قربانى خودم میشم که لااقل گوسفندا زنده بمونن !! فکر کنم گوسفندو دیگه بتونم نجات بدم !! زمین مالِ ما نیست ، آخرین وصیت و موزیک ویدئو تو تو دید من نیستى آخرین یادگارى و بعد یه پرواز از بلنداى آسمان !!! راستش کلاس شیرجَرو هم واسه این میرم که بتونم اون لحظه ی پرواز مسلط باشم و تا آخرین لحظه توبه کنم !!!! خدایا ببخش پوووووووف !! میدونید که میکنم !!! دیگه حرفى نى قوربان شما خدافظ

نظرات