اکسکینو
mrchoobi

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم تفریق

0

فیلم “تفریق”، فیلمی ایرانی به کارگردانی مانی حقیقی و تهیه کنندگی مجید مطلبی است. این فیلم در ژانر اجتماعی قراراست به زودی در سال ۹۹ پیش تولید آن آغاز شود. این فیلم که تازه بازیگران اصلی آن انتخاب شده اند، با اتمام مراحل پیش تولید و دریافت مجوز از وزرات ارشاد شروع به تولید می کند. ”تفریق” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر حرفه ای و نام آشنا هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم تفریق

 

خلاصه داستان

هنوز جزئیات رسمی از داستان این فیلم منتشر نشده است اما با توجه به بازیگران حرفه این فیلم و کارهای موفق مانی حقیقی پیش بینی می شود با استقبال گسترده ای از سمت مردم و منتقدین رو به رو شود.

داستان فیلم تفریق

پیش از این مانی حقیقی ساخت فیلم‌هایی چون “پنجاه کیلو آلبالو”، “پذیرایی ساده” و “اژد‌ها وارد می‌شود” را در کارنامه دارد و با دو فیلم آخرش در بخش مسابقه جشنواره برلین حضور داشت.

 

اسامی بازیگران فیلم تفریق

اسامی بازیگران فیلم تفریق

نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار ایفاگر نقش‌های اصلی فیلم “تفریق” خواهند بود. این اولین همکاری نوید محمدزاده با مانی حقیقی و ترانه علیدوستی و دومین همکاری پریناز ایزدیار با این کارگردان بعد از فیلم “خوک” است.

نظرات