بیوگرافی و عکس های عرفان اکبری بازیگر و پسر عبدالرضا اکبری

0

عرفان اکبری ,بازیگر فرزند عبدالرضا اکبری و برادر پندار اکبری است، در ادامه با بیوگرافی کامل وی به همراه عکس های خانواده و سوابق و شغل و پیج اینستاگرام وی آشنا شوید. یا ما در مجله حرف تازه همراه باشید

 بیوگرافی و عکس های عرفان اکبری و همسرش + خانواده و زندگی

بیوگرافی عرفان اکبری

عرفان اکبری ,بازیگر است، او پسر عبدالرضا اکبری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون و تئاتر است. وی متولد دهه شصت و فارغ التحصیل رشته روابط عمومی می باشد و بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون است.

زندگی خانوادگی

عرفان در خانواده کاملا هنرمند و سینمایی به دنیا آمده و پدرش عبدالرضا اکبری، از بازیگران توانمند و قدیمی سینما و تلویزیون و برادرش پندار اکبری نیز از هنرمندان و بازیگران جوان ایرانی است که در سریال تنهایی لیلا و سریال گاندو بسیار خوش درخشید.
اما مادرش خانه دار است و فعالیت هنری ندارد.

 بیوگرافی و عکس های عرفان اکبری پسر عبدالرضا اکبری بازیگر

علاقه به برادر

اگر برادرم طرفدار یك تیم فوتبال باشد و من طرفدار یك تیم دیگر، به خواسته و دیدگاهش احترام می‌گذارم و این نوع احترام در میان ما متقابل است‌.

عرفان اکبری پسر عبدالرضا اکبری کیست

به پدرم شبیه هستم ولی‌ همیشه یكسری حركات و رفتار در هر سه نفرمان هست؛ مثل وقتی‌ كه یكی‌ از فیلم‌های قدیمی‌ پدرم پخش می‌شود و اكثرا به پندار می‌گویند كه چقدر شبیه جوانی های پدرت هستی

 

عکس عرفان و پدرش عبدالرضا اکبری

زندگینامه عرفان اکبری بازیگر

اینستاگرام عرفان اکبری

erfanakbari
پیج شخصی او با آیدی بالا فعال است که میتوانید با فالو کردن با تصاویر خانواده و شخصی وی و فعالیت های هنری این هنرمند آشنا شوید.

سوابق هنری

عرفان، بازیگر سینما و تلویزیون، مانند برادر و پدرش، وارد عرصه بازیگری شده و تاکنون در چند سریال و نمایش ایفای نقش کرده است.
بازیگری را از تئاتر شروع کرده و در سال ۱۳۹۴ در سریال آمین به کارگردانی مهدی صفوی، منوچهر هادی و بهرنگ توفیقی بازی کرده است.
همچنین وی در چند نمایش نیز ایفای نقش کرده، البته وی مانند پدر و برادرش در زمینه بازیگری فعالیت زیاد و چشمگیری ندارد و پر کار نیست، به همین دلیل وی مانند آنها چهره شناخته شده ای نیست.

او همچنین در نمایش شال و انگشتر با برادرش پندار همبازی بوده و با بازی در فیلم سینمایی اورهال و در فیلم جاده فرعی که هنوز اکران نشده است، نیز حضور داشت است

بیوگرافی پسران عبدالرضا اکبری

خانواده اکبری در کودک شو

وی به همراه برادر و پدرش در برنامه کودک شو شبکه نسیم با اجرای پژمان بازغی در عید فطر رمضان ۹۹ حضور داشت که بسیار مورد توجه بینندگان قرار گرفت

عرفان و پندار پسران آقای عبدالرضا اکبری

کودک شو خانواده اکبری

فیلم شناسی

مجموعه تلویزیونی آمین (۱۳۹۴)

فیلم اورهال

نمایش شال و انگشتر

عکسهای عرفان اکبری

بیوگرافی شخصی عرفان و پندار اکبری

erfan-akbari اینستاگرام

سوابق و شغل عرفان اکبری

تصاویر پسران عبدالرضااکبری در کودک شو

“بیوگرافی اختصاصی مجله حرف تازه”

نظرات