بیوگرافی و عکس های بهاره سرگل زایی شرکت کننده عصر جدید

0

بیوگرافی و عکس های بهاره سرگل زایی شرکت کننده عصر جدید

بهاره سرگل زایی دوبلور اهل بم و شرکت کننده فصل دوم عصر جدید بود که توانست از با اجرای دوبله انیمیشن مرحله مقدماتی صعود کند و فینالیست قسمت ۱۰ این مسابقه استعدادیابی شود. به همین مناسبت بیوگرافی کامل و خواندنی به همراه عکس های شخصی و پیج اینستاگرام و خانواده و خاطراتش از زلزله بم و سوابق و تحصیلات وی را در مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی و عکس های بهاره سرگل زایی شرکت کننده عصر جدید

بیوگرافی بهاره سرگل زایی

بهاره سرگل زایی، متولد دهه هفتاد و ۲۴ ساله در بم است که هیچ فعالیت هنری نداشته است و اکنون با اجرای دوبله توانست به چهره معروفی تبدیل شود.

اجرای دوبله انیمیشن بهاره سرگل‌زائی در عصر جدید

خانم سرگلزایی از شرکت کنندگان عصر جدید ۲ بود که در قسمت ۱۰ این مسابقه در مرحله مقدماتی، اجرای زیبایی از دوبله را به نمایش گذاشت که تحسین و تعجب داوران را از آن همه آمادگی حنجره و توانایی دوبله بدون هیچ کلاسی و استادی به همراه داشت

او در یک دوبله چند دقیقه ای ، توانست چند کاراکتر را همزمان با صداهای مختلف دوبله کند. دختر مهربان و خوش قلب بمی توانست ۴ رای مثبت گرفت از دوران بگیرد و به فینال راه یابد.

اجرای دوبله انیمیشن بهاره سرگل زایی در عصر جدید

سوابق و فعالیت ها

خانم سرگلزایی هیچ فعالیت هنری در زمینه دوبله و صداپیشگی نداشته و تاکنون اجرای جدی نکرده و برای فرا گرفتن دوبله نیز هیچ آموزشی ندیده و کلاسی را شرکت نکرده است

اینستاگرام بهاره سرگل زایی

پیج او در اینستاگرام مشخص نیست و چند صفحه به نام این شرکت کننده عصر جدید ۲ در اینستاگرام باز شده که مشخص نیست کدام پیج اصلی این خانم می باشد. بعدا بروز رسانی میشود

اینستاگرام بهاره سرگل زایی شرکت کننده عصر جدید

نحوه ورود بهاره سرگل زائی به دوبله

او بعد از تماشای برنامه ای از تلویزیون، توسط خواهرش تشویق میشود که وارد حرفه دوبله شود.
از دیگر مشوقانش ، استاد الهی، استاد دانشگاهش در دوران دانشجویی است که با دیدن دوبله ، او را تشویق میکند تا نمونه ای از کار خود را به عصر جدید بفرستد.
احسان علیخانی درباره دختر بمی دوبلور گفت: بسیار عالی بودی و اصلا هدف برنامه ما کشف افرادی مانند شماست که استعدادهای ناشناخته کشف شود.

زندگینامه بهاره سرگلزایی دوبلور

دوران کودکی و زلزله بم

این شرکت کننده عصر جدید از بازماندگان زلزله غم انگیز و تلخ بم در سال ۸۲ بود که او در آن زمان ۷ ساله بود .
درباره خاطراتش گفت؛ من در آن زمان ۷ ساله بود و در حادثه زلزله بم، خانه ما خراب شد و تعدادی از فامیل و بستگان نیز فوت کردند.
مادرم مصدوم شد و به اصفهان متتقل شد و من نیز مدتی در روستا و مدتی نیز در خانه مادر بزرگم و شش ماه نیز در کانکس زندگی کردیم.
الان هم در عصر جدید شرکت کردم، فقط برای خوشحالی مادرم هست که مرا ببیند و خوشحال شود.

نظرات