زمان دقیق پخش تکرار سریال بزنگاه از آی فیلم

0

سریال بزنگاه ساعت ۹ شب از شبکه آی فیلم پخش میشود و مهمان خانه های مخاطبان خواهد بود. در ادامه زمان دقیق پخش تکرار از شبکه آی فیلم را برای شما همراهان در مجله حرف تازه منتشر کردیم . با ما همراه باشید.

زمان دقیق پخش تکرار سریال بزنگاه از آی فیلم

پخش سریال بزنگاه از آی فیلم

مجموعه تلویزیونی و سریال بزنگاه که یکی از پر بیننده ترین سریال های تلویزیون در دهه اخیر است اکنون از شبکه آی فیلم پخش میشود. این مجموعه تلویزیونی از جمعه، دوم خرداد ماه ۹۹ روی آنتن شبکه آی فیلم می‌رود و هر شب ساعت ۲۱ پخش و در ساعت‌های ۵ و ۱۳ روز بعد بازپخش می‌شود.

بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران در سال ۱۳۸۷ ساخته شده است و تهیه‌کنندگی آن را ایرج محمدی و مهران مهام و فیلمنامه نویسی سروش صحت و ایمان صفایی برعهده داشته اند.

زمان دقیق پخش و تکرار سریال بزنگاه از آی فیلم

این سریال بارها از شبکه های مختلف مخصوصا آی فیلم پخش شده و حالا نیز با پخش آن با استقبال مخاطبان همراه بوده است. در خلاصه داستان آن چنین آمده است: یک نانوای قدیمی به نام احمد پرور فوت می‌کند و بازماندگان وی برای تقسیم ارث و میراث دچار اختلاف می‌شوند. نادر پسر کوچک‌تر وی که در زندگی زناشویی خود شکست خورده و با دختر کوچکش زندگی می‌کند، معتاد است و به همین خاطر از طرف خانواده طرد شده. حال پس از مرگ پدر، نادر به خانه برمی‌گردد و . . .

بازیگرانی چون رضا عطاران در نقش نادر، حمید لولایی در نقش صابر، مرجانه گلچین در نقش بهجت، علی صادقی در نقش کامران، احمد پورمخبر، عباس جمشیدی‌فر، صفر کشکولی، پروین میکده و حلیمه سعیدی و هنگامه حمیدزاده در نقش فرزانه و سوسن پرور در نقش فریده در این سریال بازی کردند

نظرات