بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی استوار یکم کلانتری + عکس

0

بیوگرافی کامل استوار یکم شهید میلاد خسروی به همراه عکس های شخصی و علت درگیری و شهادت و سوابق وی را در مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی و شهادت میلاد خسروی استوار یکم کلانتری +‌عکس

بیوگرافی میلاد خسروی

استوار یکم شهید میلاد خسروی ۲۶ ساله و تنها فرزند خانواده و مامور تجسس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس بود.

نحوه شهادت میلاد خسروی

شهید خسروی جوان برومند ایرانی درگیری شب گذشته با سارقان مسلح در شهرک قدس به شهادت رسید .
درباره جزئیات شهادت وی گفته شده: روز پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در پی عملیات تعقیب و گریز سارقان یک منزل مسکونی در شهرک قدس ، به شهادت می رسد.

عکس خانواده و محل زندگی شهید میلادخسروی

مورخ چهارشنبه شب ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۹. در پی گزارش سرقت از منزل در شهرک غرب تهران یکی از مأمورین انتظامی این کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس سعادت آباد تهران بنام میلاد خسروی متولد ۱۳۷۳ از ناحیه گردن مورد شلیک گلوله سارقین قرار میگیرد. و به فیض شهادت نائل می آید.

استوار یکم خسروی از اعضای نیروی انتظامی و مامور تجسس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس بود که در عملیات دستگیری سارقان مصدوم و به شهادت رسید.

علت شهادت میلاد خسروی

تشییع پیکر شهید درگیری شهرک قدس

این شهید شجاع، انقلابی و فداکار نقش زیادی در تامین امنیت شهر وندان و پیش گیری از وقوع جرایم و همچنین دستگیری سارقان در محدوده استحفاظی خود داشت.

مراسم‌ تشییع این شهید بزرگوار یک خرداد ماه ۹۹ ساعت ۱۳ از میدان H ستاد فاتب به آدرس : انتهای خیابان شهید مطهری خیابان شهدای ناجا ستاد فرماندهی انتظامی تشییع شد.

نحوه شهادت میلاد خسروی در شهرک قدس

شهید خسروی از خانواده شهدا بود، این شهید خودش یک هفته قبل شهادتش را پیش‌بینی کرده و گفته بود اگر شهید شدم کجا مرا دفن کنید. شهید خسروی شهادت خود را پیش‌ بینی کرده یود و در چندین مورد برخورد با مجرمان باندی جزو پیش گامان بود.
پیکر این شهید بعد از تشییع در تهران برای تدفین به بوئین‌ زهرا منتقل شد و قرار در این شهر به خاک سپرده شود.

روحش شاد و تسلیت به خانواده معظم این شهید و صبر عظیم برای خانواده معظم وی

نظرات