معرفی کامل و خلاصه داستان فیلم کروئلا Cruella‎

0

فیلم “کروئلا” یا بانام اصلی Cruella‎, فیلم آمریکایی به کارگردانی گریگ گلپسی و تهیه کنندگی اندرو گان است. این فیلم در ژانر کمدی-ماجراجویی و جنایی در سال ۲۰۲۰ ساخته شده و به مدتی است که در انتظار اکران است. این فیلم با شرح ماجرای شخصیت کروئلا دویل، به پیش ‌زمینه‌ی انیمیشن مشهور صد و یک سگ خالدار می پردازد. “کروئلا” که به عنوان جدیدترین ساخته لایو اشکن و پربازیگر والت دیزنی است، پیش بینی می شود با استقبال قابل توجهی از مردم و منتقدین رو به رو شود. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و زمان اکران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و خلاصه داستان فیلم کروئلا Cruella‎

 

خلاصه داستان

فیلم “کروئلا” روایتگر یک زن شروریست که طراح مد است. اتفاقات فیلم Cruella در لندن سال ۱۹۷۹ رقم خواهد خورد و فرهنگ پانک و همچنین موسیقی پانک-راک نیز، پس‌زمینه داستان خواهد بود. بدین ترتیب، سرنوشت کروئلا دویل نیز که در عرصه‌ی مد و طراحی لباس فعالیت می‌کند، به طور ویژه‌ای با این فرهنگ گره خواهد خورد.

 داستان فیلم Cruella‎

شخصیت کروئلا دویل برای نخستین بار توسط نویسنده‌ی بریتانیایی، دودی اسمیت در قالب رمان صد و یک سگ خالدار خلق شد و در ادامه با نمایش انیمیشن One Hundred and One Dalmatians به‌عنوان یکی از بهترین شخصیت‌های شرور دیزنی لقب گرفت.

داستان فیلم "کروئلا"

این شخصیت، با نیت استفاده از پوست توله سگ‌های خالدار برای تهیه‌ی پالتوهای گران قیمت، همواره به فکر به تله انداختن آنها است. فیلم کروئلا Cruella‎ پیش بینی می شود یکی از متفاوت ترین فیلم های لایو اکشن دیزنی باشد.

 

اسامی بازیگران فیلم کروئلا Cruella‎

  • اما استون Emma Stone  در نقش کروئلا
  • اما تامپسون Emma Thompson
  • جوئل فرای Joel Fry
  • پائول والتر Paul Walter Hauser
  • مارک استرانگ Mark Strong
  • امیلی بکام Emily Beecham
  • Kirby Howell-Baptiste
  • Jamie Demetriou

اسامی بازیگران فیلم کروئلا Cruella‎

 

زمان اکران فیلم کروئلا

فیلم سینمایی “Cruella” ابتدا قرار بود در کریسمس ۲۰۲۰ یعنی ۲۳ دسامبر ۲۰۲۰ (۳ دی ماه ۱۳۹۹) اکران شود که بنا به دلایلی به تعویق افتاد حالا با شیوع ویروس کرونا در سطح جهان، بتازگی اعلام شده است که این فیلم در تاریخ ۲۸ می ۲۰۲۱ (۷ خردادماه ۱۴۰۰) به اکران جهانی درمیاد.

 

نظرات