معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم چپ راست

0

فیلم “چپ راست”، فیلمی جذاب به نویسندگی و کارگردانی چهار کارگردان موفق ژانر کمدی رامبد جوان، سروش صحت، پیمان قاسم خانی و حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی است. این فیلم در ژانر کمدی در اواخر سال ۹۸ شروع به ساخت شد. این فیلم که تصویربرداری پایانی آن با شیوع کرونا لغو شد حالا به زودی فیلمبرداری آن کاملا به پایان رسیده و آماده تدوین است. ”چپ راست” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر نام آشنا و حرفه ای هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم چپ راست

 

خلاصه داستان

هنوز اطلاعات دقیقی از موضوع داستان فیلم “چپ راست” منتشر نشده است اما با توجه به گروه کارگردانی قوی و بازیگران حرفه ای این فیلم پیش بینی می شود به شدت مورد استقبال مردم و منتقدین قرار بگیرد.

داستان فیلم چپ راست

این فیلم سینمایی که پیش تولید و تولید آن در دی و بهمن امسال در سکوت کامل خبری پیش رفت، از جمله پروژه های سینمایی بود که در اولین ساعات اعلام شیوع ویروس کرونا از سمت ستاد ملی مقابله با کرونا، برای حفظ سلامت و ایمنی هنرمندان و عوامل پروژه که از سرمایه های اجتماعی کشور هستند، تصمیم به توقف فیلمبرداری آن گرفته شد حالا با برگشت شرایط عادی به کار خود ادامه می دهند.

 

اسامی بازیگران فیلم چپ راست

اسامی بازیگران فیلم چپ راست

لازم به ذکر است که هنوز اسامی کامل بازیگران این فیلم و دیگر عوامل آن منتشر نشده است، با انتشار خبرهای جدیدتر این مطلب به روز رسانی خواهد شد.

نظرات