معرفی و پخش آنلاین برنامه ام شو با اجرای مجید صالحی + زمان پخش

0

زمان پخش برنامه ام شو با اجرای مجید صالحی

برنامه ام شو با کارگردانی و اجرای مجید صالحی بصورت آنلاین؛ از عید فطر ۹۹ در فضای مجازی پخش میشود ،اولین قسمت “تاک شوی ام شو” را در روز عید فطر ۹۹ بصورت آنلاین تماشا کنید.

معرفی و پخش آنلاین برنامه ام شو با اجرای مجید صالحی + زمان پخش

آیتم ها و جزئیات پخش برنامه ام شو

برنامه امشو ، برنامه ای شاد و مفرح از گروه سرگرمی می باشد که قسمت اول «امشو» به صورت زنده در اینستاگرام و یوتیوب پخش می‌شود و سپس، امکان تماشای آن در سامانه‌های VOD فراهم است.

آیتم‌های این برنامه با هم‌فکری و همراهی چهره‌های شاخص طنز سینما، تلویزیون و فضای مجازی در حال ساخت است و رویکردی کاملا متفاوت نسبت به برنامه‌های مفرح دیگر دارد.

زمان پخش برنامه امشو

این برنامه شاد و یرگرم کننده از عید فطر مهمان خانه‌های مردم خواهد بود، گفتنی است کهه تاک شوی «امشو» اولین ‌شوی زنده‌ و آنلاین فضای مجازی در ایران است که با حضور مهمانانی از چهره‌های برتر سینما، تلویزیون، موسیقی و ورزش تولید می‌شود.

شبکه پخش آنلاین برنامه ام شو

قسمت اول امشو به صورت زنده در اینستاگرام و یوتیوب پخش می‌شود و سپس، امکان تماشای آن در سامانه‌های VOD فراهم است.

از اتفاقات معمول ایبن روزها ، مجری شدن خوانندگان و بازیگران و چهره های ورزشی است که اکنون مجید صالحی که یکی از بازیگران محبوب و پر ایرانی است که قبلا تجربه کارگردانی دارد، قرار تجربه اجرا را نیز داشته باشد و مجریگری یک برنامه متفاوت را به صورت لایو اینستاگرام را برعهده بگیرد.

مهمانان برنامه ام شو

اولین قسمت از این برنامه با میزبانی و کارگردانی مجید صالحی شنبه سوم خردادماه ۹۹ به مناسبت عید فطر و با حضور دو چهره شاخص طنز به صورت زنده پخش می‌شود.

پخش آنلاین برنامه ام شو با اجرای مجید صالحی

 

پیج اینستاگرام پخش برنامه امشو

صفحه اینستاگرام با آیدی زیر فعال است که بنا به تصمیم علاوه بر پخش در  سامانه‌های VOD، به صورت لایو اینستاگرامی نیز پخش میشود، که علاقه مندان میتوانید در صفحه اینستاگرام آن به صورت لایو  پخش خواهد شد

mshowlive

اینستاگرام ام شو

زمان و شبکه های پخش برنامه ام شو

نظرات