درخواست دردناک پدر متین قوسی درباره حواشی فوت پسرش

0

درخواست دردناک پدر متین قوسی درباره حواشی فوت پسرش

مهدی قوسی پدر متین قوسی فوتبالیست کرجی و شرکت کننده مسابقه ستاره ساز به حواشی فوت پسرش واکنش نشان داد و درخواست دردناکی از کسانی که حاشیه ایجاد کردند: با خون پسرم بازی نکنید و بر زخم ما نمک نپاشید. جزئیات و ماجرا و واکنش کاملتر مهدی قوسی پدر متین قوسی در ادامه بخوانید

درخواست دردناک پدر متین قوسی درباره حواشی فوت پسرش

واکنش پدر متین قوسی به اهالی فوتبال

پدر متین قوسی در یک مصاحبه نسبت به سواستفاده از نام پسرش گلایه کرده است. او که هم از استوری فرهاد مجیدی و هم از استوری کمال کامیابی نیا ناراحت است، عنوان کرده که چرا باید مرگ پسرش را به لیگ برتر ربط بدهند و از نام او برای منافع خود استفاده کنند.

پدر متین قوسی فوتبالیستی که بر اثر کرونا جانش را از دست داده نسبت به کمپینی که بعد از فوت پسرش در بین اهالی فوتبال راه افتاده واکنش نشان داد.

ماجرای درگذشت متین قوسی فوتبالیست

متین قوسی فوتبالیست ۱۶ ساله ای بود که سال گذشته نامش در مسابقه ستاره ساز شبکه سوم سیما مطرح شد. او که در بین ۱۰ نفر برتر مسابقه ستاره ساز نیز قرار گرفته بود، ۲۵ اردیبهشت ۹۹ بر اثر کرونا درگذشت و چند ساعت بعد از درگذشت متین قوسی، کمپینی در فضای مجازی توسط اهالی فوتبال و چهره های سرشناس به راه افتاد که به حریرچی معاون وزارت بهداشت و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان هشدار داده شد تا برای ادامه لیگ برتر تلاش نکنند و نوشتند: «کرونا ۱- فوتبال صفر»

واکنش مهدی قوسی پدر متین قوسیبه کمپین اهالی فوتبال و فوت پسرش

بالا گرفتن حواشی اما باعث دلخوری پدر متین قوسی شده و عنوان کرد: «قبل از هرچیز جا دارد از پیام های تسلیت بسیاری از اهالی فوتبال و بزرگان این عرصه تشکر کنم. آنها که معرفت شان ثابت شده و از روز گذشته نیز من و خانواده ام را مورد لطف قرار دادند و همدردی شان ما را آرام تر کرد، اما واقعا برخی اتفاقات افتاده که خوشایند نبود.»

از پسرم استفاده ابزاری کردند

متاسفانه احساس می کنم برخی افراد از پسرم استفاده ابزاری کردند. پسر من بر اثر کرونا جانش را از دست داد اما فوت او چه ربطی به لیگ برتر فوتبال دارد؟ چه ارتباطی دارد که لیگ برگزار بشود یا نه؟ من استوری آقافرهاد مجیدی را دیدم، بعد پیام کمال خان کامیابی نیا را مشاهده کردم. بقیه مسائل را هم دیدم و همه اینها بر دردم افزود. واقعا از این موضوع ناراحت هستم.

پدر متین قوسی همچنین گفت: «متاسفانه برخی افراد به جای اینکه از داغ ما کم کنند، نمک روی زخم مان می پاشند. این همه حاشیه نمی دانم برای چیست. اصلا به خانواده ما چه ربطی دارد که لیگ برگزار شود یا نشود. من خودم فوتبالی هستم و اتفاقا طرفدار یکی از تیم های مطرح پایتخت هم هستم اما واقعا بعد از این حواشی از فوتبال بیزار شدم. متاسفانه با نام پسر مرحومم بازی شده و برخی دنبال سوءاستفاده از این موضوع هستند تا به منافعشان برسند.»

مهدی قوسی پدر متین قوسی

مهدی قوسی در پایان افزود: «من افرادی که این بحث ها را مطرح کردند را واقعا نمی بخشم. واقعا کسی به فکر من و خانواده ام هست؟ پسر من رفت، داغ ما کم نیست. این همه ماجرا دیگر چیست؟ از همه اهالی فوتبال می خواهم این موضوع را تمام کنند. اگر قرار است لیگ برگزار شود یا نه، به من و خانواده ام ربطی ندارد. خواهشا شما این مساله را به ما ارتباط ندهید و اجازه بدهید با غم خودمان سر کنیم و دیگر حاشیه جدید برایمان درست نشود. من از همه عاجزانه تقاضا دارم، اینقدر به خاطر ادامه یا تعطیلی لیگ نام پسر مرا نیاورند.»

منبع: ورزش سه

نظرات