بیوگرافی و عکس های جدید محمدحسین پویانفر | مداح

3

محمد حسین پویانفر, متولد ۱۳۶۳ مداح است, و دارای لیسانس روانشناسی می باشدو در ادامه با بیوگرافی کامل و خواندنی محمدحسین پویانفر و زندگی شخصی و اخبار جدید و مصاحبه ها و مداحی های جدید در مناسبت های مختلف و اینستاگرام را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی کامل و عکسهای اینستاگرام محمدحسین پویانفر + زندگینامه

بیوگرافی محمدحسین پویانفر

محمد حسین پویانفر, متولد ۱۳۶۳ مداح است, و دارای لیسانس روانشناسی و مداح اهل بیت است.

خانواده و شجره نامه

در خانواده ای متولد و رشد کرد که هر دو پدر بزرگش هیئت دار بودند و اهل هیئت و مذهبی، در سال ۱۳۷۲ پدرش را از دست داده و شهید محمدمجید عسگریان دایی این مداح جوان که در امامزاده علی اکبر (ع) چیذر دفن است

شروع از قرائت قرآن تا مداحی

از کودکی شروع به قرائت قرآن کرد و با صدای خاص و گیرای خود، بعدها بطور حرفه ای قرائت قرآن می کرد و از همان دوران وارد مداحی و روضه خوانی شد.

زندگینامه کامل محمدحسین پویانفر مداح

همسر محمدحسین پویانفر

این مداح جوان ازدواج کرده و متاهل می باشد و یک فرزند پسر نیز دارد

تاسیس هیات ریحانه النبی

او و چتد تن از مداحان هیات ریحانه النبی را در تاسیس کردند و الان یکی از هیات های پرجمعیت و شناخته شده تهران در شمیران است.

مداحی های جدید محمد حسین پویانفر

مبلغ و گرفتن پاکت

کربلایی احمد تهرانی در کتاب رند عالم سوز حرف سنگینی دارند که الان آفت است. ایشان می گوید در عالم رویا دیدم، مداحانی که مبلغ طی می کنند با قاتلان امام حسین علیه السلام محشور می شوند، وقتی علت را پرسید به او گفته اند که قاتلان امام حسین علیه السلام برای مال دنیا حضرت را کشتند و این ها هم برای مال دنیا این کار را می کنند.
این معضل و اشتباه بزرگی است. نمی دانم آن هایی که این کار را می کنند، چطور می خواهند جواب سیدالشهدا علیه السلام را بدهند. اگر صله ای به مداح می دهند، هرمقدار که باشد باید روی چشم قرار دهد و برکت زندگیش باشد.

محمد حسین پویانفر مداح اهل بیت کیست

گنجینه ها و پیرغلامان

ما گنجینه هایی هم داریم که باید قدرشان را دانست و آن هم پیرغلامان اهل بیت هستند. باید مقابل این بزرگان زانو زد و از محضرشان آموخت. افرادی مانند استاد سادات شیرازی، حاج ذبیح سلطانی، حاج سید محمد موسوی، حاج فیروز زیرک کار، حاج اصغر زنجانی، حاج رسول فیضی، حاج علی انسانی، حاج ماشاءالله عابدی، حاج غلامعلی سماواتی، حاج منصور ارضی، حاج احد خجسته و خیلی های دیگر. ما جوان‌ها وظیفه داریم که قدر این بزرگان را بدانیم، در مقابلشان زانوی ادب بزنیم و از نفسشان بهره ببریم.

نحوه ورود به مداحی

من سال ۱۳۷۲  پدرم را از دست دادم. همان دوران بود که شروع به قرائت قرآن کردم و چند سال به طور حرفه ای قرائت می کردم. اما جرقه مداحی در یک اتفاق برایم خورد.

حاج آقا حجت کسری خیلی خوب مداحی را می شناخت و روی شعر حفظ کردن خصوصا قصیده حفظ کردن و مقتل خواندن تأکید زیادی داشت.
من هم آن مدت شعر حفظ می کردم و کمتر پیش می آمد که بخوانم، تا این که رسیدیم به روز شهادت آقا امام رضا علیه السلام که در تجریش دسته های سینه زن راه می افتد.

آن سال حاج اقا من را از انتهای دسته صدا کردند و گفتند باید در امامزاده صالح بخوانی، من رفتم بالای چهارپایه و دیدم که جمعیت منتظر است.

خلاصه آن روز خواندم و به خاطر سن کمم جلسه خوبی هم شد، ایشان بعنوان صله یک طاق شال به من دادند که هنوز آن را دارم.

بیوگرافی و زندگی شخصی محمدحسین پویانفر

استاد و الگو

استادم حاج آقا کسری است، اما حاج علی قربانی برایم الگو است.

ایشان را همه جوره دوست دارم و هیچ وقت هم به گرد پایشان نمی رسم، چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ مداحی و خواندن.

اگر یک درصد ایشان هم باشم، احساس می کنم نوکری ما را پذیرفتند.

شغل محمدحسین پویانفر چیست

پویانفر نیز مانند دیگر مداحان ، شغلی جدا از مداحی دارد و یک مغازه شکلات فروشی در میدان هفت تیر دارد که اکنون در اجاره است و خودش آن را نمیچرخاند

عکسهای جدید محمدحسین پویانفر

همسر محمدحسین پویانفر کیست

اینستاگرام محمد حسین پویانفر

عکسهای جدید محمد حسین پویان فر

مداح چادرت را بتکان کیست

هلالی و پویانفر

گرداوری در مجله حرف تازه

منبع مصاحبه: عقیق

3 دیدگاه در “بیوگرافی و عکس های جدید محمدحسین پویانفر | مداح

 1. s گفت:

  احسنت
  exactly

 2. سحر گفت:

  من فکر میکردم خواننده س ؛ امیدوارم منو حلال کنه :ولی خوش به حال مامانش همیشه دوست داشتم یه پسر داشتم و مداح میشد ولی خدا نخواست ؛خدا حفظت کنه

 3. صادق گفت:

  خوبه آدم درباره چیز هایی که نمیدونه نظر نده ایشون ازدواج نکردن چه برسه به اینکه پسر داشته باشه

نظرات