فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران + عکس و فیلم

0

ماجرای کلیپ ملی پوشان شنا و فدراسیون شنا چیست؟ + تصاویر

انتشار کلیپ ملی پوشان شنا ،در “اینستاگرام فدراسیون جهانی شنا” باعث واکنش ها و اعتراضاتی نسبت به عدم رعایت شئونات اسلامی و بدون حجاب ملی پوشان دختر و پسر شده است. در ادامه جزئیات و ماچجرای کامل و علت انتشار این کلیپ را در مجله حرف تازه بخوانید

ماجرای کلیپ ملی پوشان شنا و فدراسیون شنا چیست؟ + عکس

جزئیات کلیپ ملی پوشان شنا

از ساعاتی قبل کلیپ ملی پوشان دختر و پسر در رشته شنا در شبکه های اجتماعی و رسانه ها ،حال انتشار است که باعث واکنش ها و برخی اعتراضات شده است و در این گلیپ دیده میشود که شناگران دختر و پسر شئونات اسلامی رو رعایت نکردند.

فیلم لو رفته از زنان تیم ملی شنای ایران

بعد از لو رفتن فیلم زنان تیم ملی شنای ایران ، فدراسیون جهانی شنا (فینا) در یک حرکت بی سابقه این فیلم را از اینستاگرام خود حذف کرد.

در همین رابطه فرارو درباره این خبر نوشته پیشتر نیز برخی ورزشکاران با ابداع چالش‌های مختلف در فضای مجازی سعی بر آن داشتند تا فضای یاس و ناامیدی حاکم بر جامعه در شرایط قرنطینه خانگی و شیوع کرونا را بشکنند و با استقبال زیادی نیز در فضای مجازی روبه رو شد و حالا این اقدام شناگران تیم ملی جنجالی شده و باید منتظر ماند عاقبت کار به کجا خواهد انجامید و واکنش رییس فدارسیون شنا و همچنین سایر مسئولان ورزشی به این اقدام ملی پوشان شنای ایران چه خواهد بود.

کلیپ فدراسیون شنا

در پی جنجال انتشار فیلم شناگران دختر و پسر ملی پوش ایرانی ،رئیس فدراسیون شنا به انتشار کلیپ ملی‌پوشان شنای ایران در فضای مجازی سایت فدراسیون جهانی شنا واکنش نشان داد.

رئیس فدراسیون شنا در این باره گفت: فدراسیون در حال بررسی ویدیو منتشر شده در اینستاگرام فینا است. ما به فینا ایمیل زده ایم و اعلام کردیم که این ویدیو‌ها باید از درگاه ما به فینا ارسال شود. گویا فینا هر ویدیویی را که شناگران ارسال کنند پخش می‌کند و این ویدیو ارتباطی به فدراسیون ندارد. مطمئن باشید که فدراسیون پیگیر این موضوع است.

گروهی از ملی‌پوشان شنای کشورمان با ساخت کلیپ با لباس نامتعارف و ارسال آن برای فدراسیون جهانی شنا مورد توجه فدراسیون جهانی شنا قرار گرفتند و این در حالی است که محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنای کشورمان از این اتفاق بی‌اطلاع بود.

رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در واکنش به این موضوع گفت: فدراسیون در حال بررسی ویدئوی منتشر شده بانوان شنای ایران در اینستاگرام فینا است.

وی افزود: ما به فینا ایمیل می‌زنیم و اعلام می‌کنیم که این ویدئوها باید از درگاه ما ارسال شود. گویا فدراسیون جهانی هر ویدئویی را که شناگران ارسال کند پخش می‌کند و ارتباطی به فدراسیون ندارد.

رئیس فدراسیون شنای ایران گفت: مطمئن باشید این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

اینستاگرام فدراسیون جهانی شنا

fina1908

لازم ذکر است که در چند روز گذشته گروهی از ملی پوشان شنای کشورمان با ساخت کلیپی نامتعارف و ارسال آن برای فدراسیون جهانی شنا باعث حواشی زیادی شدند

نظرات