علی اشک زری باستان شناس نخبه ایرانی

0

بیوگرافی علی اشک زری

علی اشک زری که متولد ۲۳/۲/۱۳۷۷ می باشد؛ در منطقه نارمک تهران پایتخت جمهوری اسلامی ایران به دنیا آمده است. علی اشک زری توانست در سال ۱۳۹۷ مدرک کارشناسی خود را در رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه آزاد بگیرد. این جوان ایرانی همواره سودای موفقیت را در پیش روی خویش ندا سر داده است. در ادامه به موفقیت های قابل توجه این جوان ایرانی به عنوان یکی از نوابغ جوان ایرانی پرداخته می شود تا بیش از پیش با علی اشک زری آشنا شوید.

 علی اشک زری

افتخارات علی اشـک زری

افتخارات قابل توجه علی اشک زری

علی اشک زری پس از فارغ التحصیل شدن در رشته خود در دوره کارشناسی هرگز بیکار ننشست و به یکباره در اواخر سال ۱۳۹۷ بود که توانست با تأسیس و راه اندازی مجموعه صرافی آنلاین آواپال به عنوان مدیر کسب وکارهای دیجیتال دست به موفقیت های چشمگیری در این زمینه بزند تا تنها در یک بازه زمانی کم و محدودی بتواند نامی از خود بر سر زبان ها بیندازد. اما مدیریت کسب و کارهای دیجیتال تنها موفقیت بارز و چشمگیر علی اشـک زری نبوده است و این جوان ایرانی هرگز دست از تلاش و کوشش برای رسیدن به مدارج بالای موفقیت برنداشته است. به طوری که علی اشـک زری با توجه به علاقه مفرطی که به رشته باستان شناسی از خود نشان داده است؛ همین شور و شعف درونی وی به کاوش های باستانی و رشته باستان شناسی سبب شد تا وی در سال ۱۳۹۸ دست به افتخارات بسیار بزرگی بزند. علی اشک زری ((Ali Ashkezari در این سال توانست در این رشته از موسسه مطرح و معروف  oxford edu  مدرک معتبر جهانی را کسب کند و پس از آن نیز مدرک ویژه اشخاص حرفه ای اتحادیه اروپا را موسوم به professional (wtg) را دریافت نماید. وجود این دو نوع مدرک معتبر سبب شده است تا علی اشک زری به عنوان یک جوان ایرانی لقب باستان شناس برتر ایرانی را به خود اختصاص دهد. علی اشک زری امروزه با توجه به مدیر کسب وکارهای دیجیتال و نیز دریافت دو مدرک معتبر جهانی به عنوان یک نابغه ایرانی بر سر زبان طیف وسیعی از مردم جهان افتاده است. علاوه بر این موارد علی اشک زری را با وجود کاوش های باستان شناسی خود یکی از باستان شناسان برتر در کشور عراق، ایران و بخش های از اروپا می شناسند که به واقع سن و سال ترین باستان شناس ایرانی محسوب می شود که می توان با افتخار نام وی را بر سر زبان آورد و از آن به عنوان یک جوان ایرانی نخبه یاد کرد.

علی اشک زری

آینده ای روشن پیش روی علی اشـک زری

با توجه به افتخاراتی که علی اشـک زری به عنوان یک جوان ایرانی بسیار کم سن و سال در طی سال های اخیر کسب کرده است؛ می توان آینده ای روشن پیش روی این جوان نخبه انتظار داشت تا باز هم با افتخاراتی دیگر برای کشور عزیز خویش بتواند باری دیگر نام ایران و ایرانی را بر سر زبان طیف وسیعی از جهانیان بندازد تا همواره تمامی مردمان جهان در اقصاء نقاط دنیا نگاهی متفاوت به وجود نخبه های ایرانی داشته باشند. علی اشـک زری با وجود سن کم خود و با توجه به علاقه ای که در هر دو حیطه باستان شناسی و کسب و کارهای دیجیتال دارد؛ می تواند باز هم در هر یک از این رشته ها دست به موفقیت های چشمگیری بزند تا نام ایران را در بلندای قله موفقیت بالا برده و موجبات بالندگی و افتخار را برای کشور عزیز خویش به ارمغان آورد. پس دیری نمی پاید که در آینده ای نه چندان دور به لطف افتخاراتی که علی اشـک زری در این سال ها برای ایران کسب کرده است؛ باز هم شاهد موفقیت های جدید دیگری از این نابغه ایرانی باشیم.

نظرات