ماجرای کامل به قتل رسیدن بینگ لو محقق کرونا + عکس

0

ماجرای کامل به قتل رسیدن بینگ لو محقق کرونا + عکس

بینگ لو محقق کرونا کیست؟ و دانشمند چینی که روی “منشا کرونا” و شیوع آن تحقیق میکرد در منزل خود به ضرب گلوله به قتل رسید که علت قتل او در هاله ای از ابهام است ،پلیس در حال تحقیق درباره علت قتل وی می باشد. در ادامه جزئیات و ماجرای کامل قتل و چگونه کشته شدن وی را در مجله حرف تازه میخوانید.

ماجرای کامل به قتل رسیدن بینگ لو محقق کرونا + عکس

علت به قتل رسیدن بینگ لو محقق کرونا

بینگ لو محقق چینی دانشگاه پیتسبرگ که روی منشاء کرونا ویروس تحقیق می‌کرد و قرار بود به زودی نتایج تحقیق خود را اعلام کند، به قتل رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از فیلی‌ویس، جسد دکتر “بینگ لو” (Bing Liu) محقق ۳۷ ساله چینی که استادیار دانشکده پزشکی دانشگاه “پیتسبرگ” بود و روی منشا کروناویروس کار می‌کرد، در خانه این محقق پیدا شد که پلیس معتقد است این پرونده “قتل” است.

علت کشته شدن بینگ لو محقق کرونا و دانشمند چینی

کشته شدن محققی که روی منشا کرونا تحقیق میکرد

دپارتمان پزشکی و زیست شناسی سیستمی و محاسباتی دانشگاه ” پیتسبرگ” که وی در آنجا تحقیق می‌کرد، در بیانیه‌ای گفت: تمرکز کار تحقیقاتی “بینگ لو” روی علوم اساسی کرونا ویروس بود. وی در آستانه یافتن تحقیقات بسیار مهم درباره یافتن مکانیسم‌های سلولی بود که سبب ایجاد “کووید-۱۹” می‌شوند.

این دپارتمان اعلام کرده که قصد دارد تلاش‌های این محقق را ادامه دهد.

پلیس اعلام کرد: این دانشمند چینی در خانه خود در شمال ” پیتسبرگ” توسط یک مرد چینی به ضرب گلوله کشته شد.

گفته شده قاتل که یک مرد ۴۶ ساله چینی به نام “هائو گو” (Hao Gu) بوده است، پس از قتل بینگ لو، به داخل ماشین خود رفته و خود را هم با شلیک گلوله کشته است.

پلیس گفت: هر دو آن‌ها یکدیگر را می‌شناختند، اما رابطه آن‌ها به تحقیق لو درباره “کروناویروس” مرتبط نبوده است. البته انگیزه اصلی این قتل هنوز فاش نشده است.

نظرات