خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال سرزده (مرثیه) + زمان پخش

0

سریال “سرزده” یا “مرثیه”، سریال ایرانی به تهیه کنندگی و کارگردانی بهادر اسدی و نویسندگی زامیاد سعدوندیان است. این سریال در سال ۹۸ در ژانر پلیسی-اجتماعی ساخته و قرار است به زودی در شبهای احیای ماه مبارک رمضان ۹۹ از رسانه ملی پخش شود. فیلمیبرداری این سریال در شهر مشهد انجام شده است. حالا رسانه ملی تصمیم گرفته است که برای اولین بار این سریال را پخش و اینگونه بهار را سپری کند. در ادامه مطلب به معرفی سریال “سرزده” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در اردیبهشت ماه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال سرزده + زمان پخش

 

خلاصه داستان

اصلان و رضا دوستان دوران جوانی و رقبای کشتی چوخه بوده‌اند که دست روزگار مسیر آن‌ها را از یکدیگر جدا کرده است، رضا پلیس شده و اصلان به کارهای خلاف کشیده شده است، چهار سال قبل رضا موفق به دستگیری اصلان می‌شود.خلاصه داستان سریال سرزده

امروز اصلان از زندان آزاد شده و در شب نوزدهم ماه رمضان که همه چیز تحت تأثیر شرایط ویژه کرونا قرار دارد قصد انجام آخرین کارش و توبه کردن را دارد که با زده شدن رد آن‌ها توسط یکی از افراد رضا تمام برنامه‌ریزی‌ها بهم ریخته، رضا و اصلان مجدد مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

 

اسامی بازیگران سریال سرزده

اسامی بازیگران سریال سرزده

 

دیگر عوامل

تهیه کننده و کارگردان : بهادر اسدى، نویسنده : زامیاد سعدوندیان، ناظر کیفی :علیرضا ابوترابی، مدیر تصویربرداری: احمد گودرزی، صدابردار: امیر عاشق، مدیر تولید: مهدی چراغی، مدیر مالی: مینا صفریان، مدیر تدارکات: محمد عزیزی زاده، طراح گریم : شهرزاد عقیقی، طراح لباس: منیره ملکی، طراح صحنه: احمدرضا آخوندزاده، برنامه ریز: سیامک دورانی، دستیار اول کارگردان: سعید غلامی، منشی صحنه : تهمینه مرتضوی، طراحی و اجرای جلوه های ویژه میدانی: حمید رسولیان، جلوه های ویژه تصویری: امیر امدادی، تدوین: نوید توحیدی.

زمان پخش سریال سرزده

 

زمان پخش سریال سرزده

سریال “سرزده” شبهای قدر ( ۲۳ تا ۲۸ اردیبهشت ماه ) ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود. تکرار این سریال نیز در سه نوبت در ساعت ۲:۰۰ و ۱۰:۰۰ و ۱۴:۳۰ روز بعد می‌باشد. همچنین این سریال نیز از شبکه تماشا در ساعت ۲۴ هر شب نیز پخش می گردد.

نظرات